Циклова комісія суспільних дисциплін

Сучасні стандарти вищої освіти зумовлюють трансформацію підходів до освітнього процесу та фахової підготовки молоді. Сьогодні фахова передвища освіта націлена на підготовку нового, сучасного типу фахівця-професіонала, який уміє глобально мислити, відрізняється енциклопедичністю знань, схильністю до творчої роботи, до підприємницької діяльності, здатністю до саморозвитку та саморегуляції. В реальній практиці така професіоналізація освіти досягається як через освоєння фундаментальних наук, так і у процесі оволодіння загальнолюдською культурою, що включає в себе розвиток світоглядних позицій, ідейних переконань, ціннісних орієнтирів, формування морально-естетичного ідеалу студентів тощо.

Тому  особлива увага  приділяється викладанню суспільних дисциплін. Викладання суспільних дисциплін у ХПФК НУ «Львівська політехніка» забезпечують 9 висококваліфікованих викладачів циклової комісії, очолювані Малаховою Н.Б.

Пріоритетним напрямком їх діяльності є використання інноваційних технологій, власних методичних розробок та електронних підручників, відеоматеріалів та занять з елементами дискусій, рольових та ділових ігор. В рамках тижня циклової комісії  проводиться конкурс творчо-пошукових робіт студентів на тему «Подвигу жити вічно» (дослідження студентами  фронтових історій своїх родичів, сусідів, знайомих), зустрічі з учасниками  війни, інтелектуальні вікторини з правознавства, історії, також готуються радіогазети щодо історичних подій, проводяться літературно-музичні композиції. Викладачі циклової комісії  готують студентів-переможців  міських та обласних олімпіад  з історії України, якісно готують студентів до ЗНО з історії України.

Окрім викладання основних предметів циклу, викладачі комісії активно займаються виховною роботою в коледжі і гуртожитку.  Регулярно проводяться цікаві виховні години, присвячені історичним подіям («Реквієм голодомору», «Крути – наша гордість»,  «До Дня соборності», «Козацькому роду нема переводу», «Визволення Хмельницького від фашистсько-німецьких загарбників» та інші. Проводяться психологічні брейн-рінги, екскурсії з народознавства в музеї – Світлиці.

Займається циклова комісія суспільних дисциплін і  правовим вихованням студентів. Проводяться бесіди, засідання круглого  столу  на тему  «Загальна декларація прав людини», «Права і свободи людини і громадянина в Україні», «Адміністративна відповідальність в Україні» та ін.,  метою яких є сприяння вивченню  студентами законодавства України, поглиблення теоретичних знань у сфері правового регулювання суспільних відносин. Викладачі циклової комісії організовують зустрічі студентів з юристами, працівниками відділу ювенальної превенції головного управління національної поліції в Хмельницькій області, учасниками бойових дій в АТО.

соц

Викладацький склад

Малахова

Наталія Борисівна

Голова циклової комісії
 Освіта

Кам’янець-Подільський педінститут ім.В.Затонського (1988р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач-методист

Багас

Людмила Миколаївна

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педінститут ім. Затонського (1991р.)

Докторук

Олена Дмитрівна

Освіта

Київський інститут культури (1983р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач-методист, відмінник освіти

Ковальчук

Оксана Леонідівна

Спеціаліст вищої категорії

Матіяш

Тетяна Олексіївна

Капітан

Галина Володимирівна

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педінститут ім. Затонського (1978р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти

Котов

Віктор Вікторович

Львівський державний університет(1993р.)

Спеціаліст вищої категорії

Лункіна

Ольга Миколаївна

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педінститут ім. Затонського (1988р.)

Фримерштейн

Вікторія Григорівна

Освіта

Інститут інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м. Київ (2010р.)

Спеціаліст вищої категорії,  викладач-методист