Циклова комісія програмного забезпечення

Циклова комісія програмного забезпечення створена в 2003 році та є випускною для спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення”.
Основними напрямками роботи циклової комісії є надання студентам ґрунтовних, фундаментальних знань з новітніх інформаційних технологій, вищої, дискретної математики та математичного аналізу, різноманітних мов програмування, баз даних, операційних систем, комп’ютерної логіки, комп’ютерних мереж та ін.
Значна увага приділяється розвитку творчих здібностей студентів. З цією метою проводяться вузівські, міські та обласні олімпіади з інформатики та програмування, конкурси комп’ютерних проектів, студентські наукові конференції, тижні спеціальності; студенти залучаються до розробки програмного забезпечення, автоматизації навчального та виховного процесів.
Викладачами циклової комісії організовано роботу предметних гуртків «Програміст» та «Користувач», де студенти поглиблюють свої знання та навички з профільних предметів, а також навчаються творчо працювати та ефективно застосовувати знання, отримані під час занять.
Для підготовки молодших спеціалістів–програмістів використовуються 8 комп’ютерних лабораторій, які оснащені сучасною комп’ютерною технікою, ліцензійним програмним забезпеченням та локальною мережею з виходом в Іnternet.
Показником продуктивної роботи викладачів циклової комісії є активна участь і перемоги студентів коледжу у конкурсах і олімпіадах обласних та республіканських рівнів, впровадження в навчальний процес створеної за участю студентів автоматизованих інформаційних систем.

Викладацький склад

Миколюк

Марина Вікторівна

Голова циклової комісії

Кам’янець-Подільський

державний університет(2006р.), Педагогика та методика середньої освіти.

Кваліфікація

магістр педагогічної освіти, викладач математики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Основи інформатики,

Соломко

Людмила Андріївна

Завідувач відділення програмування

Вінницький  політехнічний університет(1995р.), Програмування для ЕОТ та АС

Кваліфікація

Інженер  програміст, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач-методист

Основи інформатики, Організація баз даних, Основи програмної інженерії

Діяльність
Очолює міське методичне об’єднання викладачів інформатики навчальних закладів І- ІІ рівнів акредитації. Регулярно проводить секційні засідання, міські та обласні олімпіади з інформатики для студентів.

Гуменна

Валентина Вікторівна

Чернівецький державний університет(1982р.), Прикладна математика

Кваліфікація