Циклова комісія «Автомеханічних дисциплін»

Упродовж останніх років спеціальність з обслуговування та ремонту автомобілів  стала однією із лідерів за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Саме тому у 2016 році у  ХПК НУ «ЛП» було відкрито відділення автомобільного транспорту.  При відділенні створено циклову комісію «Автомеханічних дисциплін».

Циклова комісія здійснює підготовку спеціалістів за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт».

Для забезпечення ефективної роботи створено та обладнано нові кабінети і лабораторії, майстерні, сучасний автодром, автомобільний центр іновацій.

Ми чітко розуміємо, який фахівець потрібен сьогодні на ринку праці. Наші студенти вивчають будову автомобілів, автомобільні двигуни, технічну експлуатацію автомобілів, основи технічної діагностики, засоби діагностики, експлуатаційні матеріали, організацію автомобільних перевезень і безпеки дорожнього руху, основи технології виробництва та ремонту автомобілів, водійську справу. Працюють курси водіїв, де студенти проходять повну теоретичну і практичну підготовку  та отримують водійські права.

Тематика курсових та дипломних проектів відповідає потребам сучасності. Студентами, за допомогою керівників дипломного та курсового проектування, створюються навчально-демонстраційні стенди з вузлів та агрегатів автомобілів відомих марок BMW, FORD, AUDI, VW, які в подальшому використовуються в навчальному процесі для проведення лабораторних та практичних робіт.

 

Діяльність викладачів циклової комісії спрямована на підвищення власного науково-теоретичного рівня, вивчення і впровадження в практику роботи сучасних інноваційних технологій навчання, здійснення компетентного підходу до підготовки висококваліфікованих фахівців, професіоналів своєї справи, особистостей, що прагнуть самовдосконалення, здатних відповідати сучасним запитам ринку праці.

Також викладачі автомобільної справи для підвищення своїх компетенцій відвідують щороку нові і нові курси підвищення кваліфікації.

Одна з програм «Малярна справа», що передбачала підготовку спеціалістів по професійному застосуванню продукції Mobihel. Бренд Mobihel (HELIOS) – один з лідерів виготовлення автомобільних фарб, лаків, емалей та іншої лакофарбової продукції в Європі.

Також спільно з спеціалістами компанії PRODIAGS відвідали науково-практичний семінар «Використання віртуального навчального середовища програми PRODIAGS при проведенні діагностики бензинових двигунів». Член правління Prodiags Virgo Titsu (Фінляндія) поділився досвідом використання віртуального середовища програми Prodiags для навчання студентів навчальних закладів. Також Virgo Titsu спільно з естонськими колегами провів практичні зайняття з метою вдосконалення навичок діагностування бензинових двигунів, роботи з автомобільним осцилоскопом та детального знайомства з протоколами OBD, EOBD, OEM.

Участь у науково-практичному семінарі «Лідерство у сфері фільтрації», пройшли тестові екзаменаційні випробування (в т.ч. англійською мовою) і отримали іменні Сертифікати з печаткою компанії MANN+HUMMEL FT Ukraine.

Щорічно проводяться тижні циклової комісії, під час яких студенти беруть участь в олімпіадах з правил дорожнього руху, в авточеленджі, лекціях та семінарах на різні теми.

Циклова комісія «Автомеханічних дисциплін» Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» тісно співпрацює з найкращими автообслуговуючими підприємствами міста. Серед них:

  • офіційний дилер автомобілів ТОЙОТА у Хмельницькій області ТОВ «Гранд-мотор»;
  • офіційний представник автомобільних брендів: Mercedes-Benz, КІА автоцентр «Хмельниччина-Авто»;
  • офіційний дилер BMW автосалон «БАВАРІЯ –ЗАХІД»;
  • офіційний дилер Volkswagen AG компанія “Престиж-Авто”;
  • офіційний дилер автомобілів Renault в Хмельницькій області ТОВ «Торговий дім “Фаворит-Авто”» та інші.

Саме тут студенти коледжу мають змогу детально вивчити структуру та технічні особливості продукції найбільш рейтингових автомобільних компаній світу, отримати практичні навички роботи з комп’ютерної діагностики всіх систем, 3D розвал-сходження, інсталяції мультимедіа різної компоновки і складності, установки охоронних комплексів.

Студенти-першокурсники, майбутні автомобілісти, відділення автомобільного транспорту відвідують екскурсії потужних підприємств міста, де ознайомлюються з надсучасним, найкращим у регіоні діагностичним та ремонтним обладнанням для гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів різних марок. Пізнавальним та повчальним для студентів є спілкування з працівниками підприємства – професійними механіками високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування автомобілів та постійно проходять навчання в навчальних центрах.

Наші випускники базуючись на знання, отримані під час навчання у коледжі, постійно підвищуючи свій кваліфікаційний рівень, сьогодні стали конкурентноздатними, затребуваними на ринку праці професіоналами, що отримують за свою роботу достойну винагороду.

У 2021 році завершено будівництво та оснащення   Автоцентру інновацій «ПОЛІТЕХНІК». Це безпрецедентний випадок створення єдиної концепції надання якісних освітніх послуг для здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю «Автомобільний транспорт», інноваційних підходів, запровадження державно-приватних партнерських відносин із роботодавцями у автомобільній галузі, доступності державної установи до перспектив розвитку та комунікаційної відкритості перед замовниками подібного роду послуг.

Сьогодні основна задача студента, володіючи знаннями сучасної конструкції автомобіля та можливостями АВТОЦЕНТРУ ІНОВАЦІЙ «ПОЛІТЕХНІК», не лише спостерігати і проводити поточний ремонт та виявляти несправності на етапі огляду, володіючи інформацією про скарги від водія, але й здійснювати прогнозування можливих несправностей вузлів автомобіля у майбутньому.

Для чого АВТОЦЕНТР ІНОВАЦІЙ “ПОЛІТЕХНІК” володіє рядом переваг порівняно з простою станцією технічного обслуговування, а саме:

  1. Проведення навчальних заходів, занять, практично-лабораторних робіт, а також курсів підвищення кваліфікації працівників автомобільної галузі;
  2. Можливість вдосконалення навичок водіння легковим автомобілем у підготовці водіїв з правил дорожнього руху на тренажері симуляторі;
  3. Проведення електронної комп’ютерної діагностики агрегатів та систем безпеки усіх марок автомобілів;
  4. Поточний ремонт та чергове технічне обслуговування автомобільної техніки;
  5. Практичне онлайн навчання шляхом ретрансляція поетапного виконання технічних робіт з місця ремонту та багато чого іншого.

Можливість проведення різноманітних робіт та заходів на його платформі, дає змогу  АВТОЦЕНТРУ ІНОВАЦІЙ «ПОЛІТЕХНІК» зайняти належне місце у сфері освітньої та інноваційної діяльності не лише нашого навчального закладу але й інших закладів Хмельницької області.

Навчання на автомобільній спеціальності дає змогу матеріалізувати теоретичні знання та уявлення, розвинути технічне мислення, зрозуміти необхідність щоденної кропіткої праці задля можливості стати у майбутньому висококваліфікованим фахівцем та реалізувати всі свої мрії.

Наші студенти сьогодні розуміють, що саме наявність високого рівня знань, досвіду та практичних навичок, отриманих у період навчання, – головна запорука працевлаштування на кращих підприємствах з високою оплатою праці.

 

Викладацький склад

 Яремчук

Яремчук
Андрій Анатолійович

Голова циклової комісії
 Освіта

Хмельницький національний університет (2006р.)

 Кваліфікація

Iнженер – педагог, Спеціаліст першої категорії 

 Громик

Громик
Микола Григорович

Заступник директора
 Освіта

Технологічний університет “Поділля” (2000р.)

 Кваліфікація

Інженер-механік

 Пижов

Пижов
Дмитро Олександрович

Заступник директора
 Освіта

НУ “Львівська політехніка”(2012р.)

 Кваліфікація

Спеціаліст другої категорії, Інженер – механік

 Пірог

Пірог
Леонід Володимирович

Завідуючий відділення
 Освіта

Українська державна академію водного господарства (1997р.)

 Кваліфікація

Інженер-механік, Спеціаліст вищої категорії, Старший викладач

 Чернов

Чернов
Костянтин Вікторович

Викладач
 Освіта

Хмельницький національний університет (2006р.)

 Кваліфікація

Спеціаліст першої категорії, Інженер – педагог

 Хмельницький

Хмельницький
Богдан Валерійович

Викладач спеціальних дисциплін
 Освіта

Національний університет «Львівська політехніка»(2018р.)

 Кваліфікація

Інженер – механік

 Нижник

Нижник
Олександр Миколайович

Викладач
 Освіта

Національний університет «Львівська політехніка»(2009р.)

 Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, Інженер – механік

Сорочинський

Сорочинський
Микола Іванович

Завідувач навчально-виробничими майстернями
 Освіта

Національнийуніверситет «Львівська політехніка»(2009р.)

 Кваліфікація

Майстер виробничого навчання

 Сікорський

Сікорський
Андрій Альфредович

Майстер виробничого навчання
 Освіта

Технологічний  університет “Поділля”

 Кваліфікація

Майстер виробничого навчання, Інженер-механік

 Яцишин

Яцишин
Юрій Васильович

Майстер виробничого навчання
 Освіта

Технологічний  університет “Поділля”

 Кваліфікація

Майстер виробничого навчання, Спеціаліст, Радіоінженер конструктор-технолог 

 

 

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж