Студентська рада відділення “Інженерної механіки”

1. «Про нас».

Привіт!

Спеціальності галузевого машинобудування та прикладної механіки є дуже важливими для розвитку промисловості та економіки країни.Вони пов’язані з розробкою та виробництвом різноманітного обладнання та машин для промислових потреб.

Обидві спеціальності дуже важливі для економіки країни, оскільки вони забезпечують виробництво обладнання та машин для різних галузей промисловості. Це допомагає збільшувати виробництво та покращувати ефективність промислових процесів, що забезпечує зростання економіки країни та підвищення рівня життя населення.

Перший набір студентів на відділення “Електромашинобудування” і “Обробка металів різанням” ще у 1965 році. Сьогодні, щоб відповідати вимогам часу майбутні фахівці мають готуватися за спеціальною програмою у якій крім теоретичних знань є розширена практична складова та безпосередня взаємодія із провідними виробництвами Хмельниччини. Фахову підготовку забезпечує Циклова комісія,яка постійно вдосконалюється та розвивається. Разом із нею зростає студентська рада

Студентська рада відділення «Інженерної механіки  – це організація, створена. студентами цього відділення для представлення їхніх інтересів та потреб. Її головна мета – підтримка та забезпечення активної студентської діяльності, спрямованої на покращення якості навчання та життя студентів. Представники об’єднують зусилля з метою координації і проведення різних заходів та проектів для підвищення якості життя студентів, а також для вирішення проблем, що стосуються навчання та соціального життя політехніків.

1. «Голова студради»

Анастасія Матвєєва є головою студентської ради відділення Інженерної механіки та заступницею голови студентської ради коледжу. У 2020 році після закінчення Хмельницької Загальноосвітньої школи №25 імені Івана Огієнка вступила у Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» на спеціальність «Галузеве машинобудування».

За період навчання Анастасія зарекомендувала себе сумлінною, дисциплінованою та креативною студенткою. Навчається на «відмінно», заборгованостей з дисциплін не має. У 2023 році номінована на отримання стипендії Президента України.

Поза навчанням, Анастасія цікавиться суспільно-політичним життям, історією України та вивченням іноземних мов: англійської та німецької. Вона має чітку громадянську позицію та активно займається суспільною діяльністю.

1. «Студентська рада відділення»
  • МАТВЄЄВА АНАСТАСІЯ (гр.МГ-201) – голова студентської ради
  • МОВЧАН Іван (гр.МГ-201)– заступник голови студентської ради
  • ЧАЙКОВСЬКИЙ Василь (гр.ПМ-201)
  • ГУДЬ Денис (гр.МГ-221)
  • МАРКОВСЬКА ОЛЬГА (гр.МГ-221)
  • ДОГОШЕЙ Марія (гр.ПМ-222)
  • Сорокін Денис (гр.ПМ-221)

1. «Організовані заходи»

З 19 по 23 грудня 2022 року студентська рада організувала колективний похід політехніків на навчання до Добровольчого формування «Авангард». Молодь опанувала знання з домедичної та медичної допомоги, освоїла методи поводження зі зброєю, пройшла тактичні навички стрільби, курс користування дронами, а також здійснила польовий виїзд на локації,де на практиці відпрацювали отриманні знання.

29 листопада відбувся колективний перегляд історичного фільму «Кіборги».

15 жовтня студрада та активісти відділень ІМ та КІ об’єдналися з людьми різного віку та професій завдяки благодійній акції «Посади дерево – вшануй воїна України». Політехніки висаджували дерева вздовж дороги зі сторони вул. Степана Бандери біля озера. Усі учасники висадили близько сотні дубків.

9 жовтня 2022 року недільний ранок у політехніків відділення Інженерної механіки розпочався із прибирання занедбаної території лісу. Адже кожну хвилину ми боремося за цілісність нашої України. Проте ми також не повинні забувати про матінку природу,яку потрібно оберігати. Тому студрада ІМ розпочала флешмоб « Воїни нам чисте небо, ми – чисте довкілля!».

1. «Волонтерство»

17 лютого 2023 року студентський актив взяв участь у Всеукраїнській акції #перемогаунасвкрові. Вони приїхали до медиків,щоб поділитися кров’ю з пораненими бійцями. Це лише маленька частина тієї безмежної вдячності воїнам, котрі, не шкодуючи себе, героїчно і безстрашно боронять нашу рідну Батьківщину!

З 1 по 10 лютого тривала благодійна акція «Допомагаємо екології та ЗСУ!». Активісти розмістили скриньки, у які курці могли покслати використані одноразові под-системи. Зібрані девайси було передано волонтерам, які виготовляють павербанки та акамулятори для дронів.

15 грудня 2022 року студентів-волонтерів відзначили подякою від Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області за тверду громадянську позицію, вагому й системну підтримку підрозділів ЗСУ: МОВЧАНА Івана (гр.МГ-201), МАТВЄЄВУ Анастасію (гр.МГ-201), КЛІМЕНКА Дениса (гр.ПМ-191), ГУДЯ Дениса (гр.МГ-211), ЗДАНЕВИЧА Владислава (гр.МГ-211), КУЗНЄЦОВА Віталія (гр.МГ-211), МАЛИШЕВСЬКОГО Іллю (гр.МГ-211). Також вручили подяки від Департаменту освіти,науки,молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації: КІЛМЕНКУ Денису (гр.ПМ-191), МАТВЄЄВУ Анастасію (гр.МГ-201),МАЛИШЕВСЬКОГО Іллю (гр.МГ-211). Сьогодні наше студентство у лавах ЗСУ, працює на перемогу та навчається,щоб творити нову Україну.

6 грудня 2022 року активісти взяли участь у щорічній благодійній акції « З добром у серці, вірою у диво.» Не дарма говорять,що найдорожчий скарб кожного народу – його діти. Саме тому, молодь спільно із заступницею директора з виховної роботи Людмилою БАГАС відвідали Плужнянський ліцей Хмельницької обласної адміністрації.

1. Посилання