Рейтинги на призначення стипендії для І курсу

СтудентамКоментарі Вимкнено до Рейтинги на призначення стипендії для І курсу
Група ПІБ студента Рейтинговий бал

І КУРС

1 Баган Жанна Володимирівна 163.000
2 Хімчук Маргаріта Миколаївна 157.000
3 Владіміров Владислав Максимович 153.000
4 Ткачук Дарина Юріївна 150.000

І КУРС

1 Ранжин Ілля Максимович 184.000
2 Свінціцька Наталія Юріївна 170.000
3 Муляр Анна Ігорівна 165.000
4 Бондар Анастасія Денисівна 163.000
5 Боярський Іван Віталійович 163.000
6 Віт Валерія Ігорівна 161.000

І КУРС

1 Кохан Анатолій Олександрович 187.000
2 Сулима Андрій Іванович 176.000
3 Василишин Данило Русланович 175.000
4 Заболотний Даниїл Юрійович 174.000
5 Кубата Маргарита Юріївна 173.000
6 Боднар Анастасія Анатоліївна 171.000
7 Максімов Роман Олександрович 170.000
8 Федосюк Софія Геннадіївна 167.000
9 Заланський Нікіта Валерійович 165.000
10 Великий Дмитро Сергійович 164.000
11 Яровець Артем Володимирович 164.000
12 Войтюк Ілля Вікторович 164.000
13 Візнюк Никита Андрійович 164.000
14 Адаменко Денис Валерійович 163.000
15 Марисик Юлія Олександрівна 163.000
16 Гриник Дмитро Олександрович 163.000
17 Федюк Олексій Вадимович 163.000
18 Горобець Ілля Гелавич 163.0000

І КУРС

1 Биховець Андрій Миколайович 172.000
2 Прохорчук Микола Андрійович 171.000
3 Марченков Дмитро Валерійович 160.000
4 Ємельянов Максим Володимирович 159.000
5 Ощепков Роман Миколайович 158.000
6 Іваневич Юрій Віталійович 157.000
7 Швець Дмитро Андрійович 156.000
8 Купцікевич Іван Миколайович 156.000
9 Міськов Богдан Сергійович 155.000
10 Гуменний Ілля Русланович 155.000
11 Баран Назар Васильович 154.000
12 Загуровський Богдан Сергійович 154.000
13 Кузь Костянтин Михайлович 154.000
14 Матус Дмитро Станіславович 154.000
15 Федорович Андрій Сергійович 154.000
16 Волчелюк Іван Петрович 153.000
17 Леус Надія Михайлівна 153.000
18 Іванюк Арсен Миколайович 153.000
19 Бадьора Артем Андрійович 153.000
20 Ромах Денис Ігорович 153.000
21 Кривий Валентин Олександрович 153.000
22 Гадай Дмитро Сергійович 153.000

І КУРС

1 Алєксандров Артур Сергійович
2 Дацьків Назар Валентинович
3 Зеленко Іван Анатолійович
4 Сорокін Артем Русланович
5 Сорокін Денис Олександрович
6 Драч Ілля Андрійович
7 Грезін Олександр Сергійович
8 Кучоха Владислав Олегович
9 Косташ Данііл Андрійович
10 Гадай Андрій Андрійович

І КУРС

1 Пахолюк Олександр Андрійович 171.000
2 Бонюк Валерій Валерійович 166.000
3 Копачинська Аміна Сергіївна 154.000
4 Антонюк Валентин Миколайович 153.000
5 Волошин Артем Олександрович 149.000

І КУРС

1 Середін Михайло Вікторович 165.000
2 Погребняк Роман Олександрович 160.000
3 Колєснік Назар Юрійович 159.000
4 Возний Ярослав Володимирович 156.000
5 Теслюк Олег Романович 154.000
6 Онищук Андрій Сергійович 154.000
7 Мартинюк Віталій Анатолійович 154.000
8 Гавель Владислав Степанович 154.000
9 Бень Назар Петрович 153.000
10 Кузнець Ярослав Михайлович 153.000
11 Здебський Вадим Віталійович 153.000
12 Демидас Олег Володимирович 153.000
13 Підберезний Костянтин Русланович 153.000
14 Майдола Владислав Сергійович 153.000
15 Баган Іван Володимирович 153.000
16 Гаджук Владислав Володимирович 153.000
17 Яніцький Максим Юрійович 152.000
18 Коваль Богдан Вадимович 152.000

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж