Рейтинги на призначення стипендії за результатами II семестру 2021/2022 н.р.

СтудентамКоментарі Вимкнено до Рейтинги на призначення стипендії за результатами II семестру 2021/2022 н.р.
Група ПІБ студента Рейтинговий бал

І КУРС

ЕК-212 Сотолюк Катерина Ігорівна 79,18
ЕК-211 Дeрeшок Орина Анатоліївна 78,50
ЕК-211 Крапля Олександра Олександрівна 77,35
ЕК-211 Маєвська Анастасія Олександрівна 77,15

 

ІІ КУРС

ЕК-202 Колесник  Любов  Андріївна 78,55
ЕК-202 Турта  Владислав  Вікторович 78,53
ЕК-202 Ільчук  Ольга  Вікторівна 74,90
ЕК-202 Бойко  Яна  Олегівна 72,35

 

І КУРС

МЕ-212 Боднарчук Софія Олeксандрівна 79,88
МЕ-212 Рудик Іван Олегович 79,38
МЕ-211 Бабяр Каріна Лeонідівна 79,18
МЕ-211 Грищук Віталіна Віталіївна 77,70
МЕ-211 Шульженко Анна Олексіївна 73,98
МЕ-211 Борейчук Анастасія Володимирівна 70,68

 

ІІ КУРС

МЕ-202 Шупер  Софія  Вікторівна 75,53
МЕ-201 Сурник  Марія  Олександрівна 74,30
МЕ-202 Колесник  Марія  Олексіївна 73,30
МЕ-202 Панасюк  Ганна  Олегівна 72,98
МЕ-202 Страхоцінська  Вікторія  Вікторівна 65,23
МЕ-202 Гнатюк  Ольга  Олександрівна 63,53
МЕ-201 Мрук  Анастасія  Олександрівна 63,28

 

ІІІ КУРС

МЕ-191 Дикунець Наталія Сергіївна 91,30
МЕ-191 Возна  Юлія  В`ячеславівна 91,20
МЕ-192 Гречаник  Яна  Олегівна 91,00
МЕ-192 Катеринчук  Вікторія  Валентинівна 91,00
МЕ-191 Дябел Вікторія Олександрівна 91,00
МЕ-192 Бачинська  Дарія  Сергіївна 90,80
МЕ-192 Кошелюк  Артем  Сергійович 84,02

І КУРС

ПІ-211 Мельник Максим Олександрович 82,48
ПІ-211 Левандовська Софія Віталіївна 81,45
ПІ-211 Газун Наталя Олександрівна 79,78
ПІ-211 Конопко Валерія Валеріївна 79,23
ПІ-211 Цвірінькал Назар Вікторович 78,73
ПІ-211 Алексєєнко Віталій Володимирович 76,78
ПІ-211 Алфьоров Ростислав Віталійович 76,78
ПІ-211 Нагалка Анна Василівна 76,45
ПІ-212 Латківський Олександр Юрійович 76,05
ПІ-212 Васільєв Владислав Віталійович 75,00
ПІ-212 Рибак Андрій Вікторович 75,00
ПІ-212 Петльована Ольга Юріївна 74,45
ПІ-212 Горобець Дмитро Сергійович 73,03
ПІ-212 Когут Ярослав Іванович 72,30
ПІ-212 Роженюк Mаксим Сергійович 72,30
ПІ-211 Нарожна Дарія Володимирівна 72,25
ПІ-211 Худняк Анастасія Сергіївна 71,53
ПІ-212 Побута Владислав Валерійович 71,25

 

ІІ КУРС

ПІ-202 Ковзун Вікторія Андріївна 87,73
ПІ-201 Ковальчук Соломія Миколаївна 83,50
ПІ-201 Рибчинська Анастасія В’ячеславівна 82,70
ПІ-202 Трунін Олег Альбертович 79,55
ПІ-202 Тищук Андрій Валерійович 79,25
ПІ-201 Петров Андрій Володимирович 77,68
ПІ-202 Бабич Єгор  Юрійович 77,58
ПІ-201 Кошенко Олег Ігорович 74,60
ПІ-202 Рапацька Тетяна Вікторівна 72,93
ПІ-201 Чорнопіщук Анастасія Іванівна 71,45
ПІ-202 Сурич Вікторія Василівна 70,85
ПІ-202 Лис Вікторія Леонідівна 69,78
ПІ-202 Косогоров Максим Віталійович 69,60
ПІ-201 Яремчук Павло Олександрович 67,90
ПІ-202 Тхорик Богдан Васильович 67,70
ПІ-201 Тюх Єлізавєта Сергіївна 67,10
ПІ-201 Джерелейко Артем Ігорович 67,03
ПІ-201 Буник Павло Євгенович 66,43

ІІІ КУРС

ПІ191 Яриш  Владислав Романович 90,80
ПІ191 Кушнір  Анастасія Сергіївна 90,70
ПІ191 Буряковська Владислава Вікторівна 90,00
ПІ191 Дроздов  Миколай Олексійович 90,00
ПІ192 Рибак Роман Васильович 87,20
ПІ191 Думанський  Костянтин Володимирович 86,40
ПІ191 Мельник  Владислав  Віталійович 83,00
ПІ192 Гребенюк Владислав Ігорович 80,00
ПІ192 Філіпова Ангеліна Володимирівна 78,90
ПІ192 Слободянюк Дмитро Олександрович 75,80
ПІ192 Бучуляк Павло Петрович 75,60
ПІ192 Войцехівський Олександр Олександрович 75,60
ПІ192 Юзвак Юрій Юрійович 72,20
ПІ191 Баліцький Ігор Ігорович 72,00
ПІ192 Герщук Дмитро Сергійович 72,00
ПІ191 Васільєв Владислав Ігорович 70,20
ПІ192 Тартаковський Владислав Святославович 68,90
ПІ192 Ковбель  Ігор Володимирович 68,60

 

І КУРС

КІ-212 Гняздовський    Данило Вікторович 82,75
КІ-212 Тупичка    Анна Ярославівна 78,75
КІ-212 Грицев  Іван   Олександрович 76,25
КІ-212 Данюк    Дмитро Олександрович 76,13
КІ-212 Супрун    Тимур Дмитрович 75,80
КІ-212 Шубрава    Антонія Вікторівна 74,73
КІ-211 Байцар   Іван Андрійович 74,13
КІ-211 Гарас    Катерина Олександрівна 74,13
КІ-212 Левін    Андрій Андрійович 73,13
КІ-212 Стукан    Тімур Олександрович 72,50
КІ-211 Рибчинський    Назарій Валентинович 72,25
КІ-211 Марценюк   Максим Вікторович 72,05
КІ-211 Демиденко  Тарас  Вікторович 70,18
КІ-213 Коврига    Андрій Олександрович 69,13
КІ-211 Собко    Віталій Андрійович 68,98
КІ-213 Атаманюк   Владислав Русланович 68,95
КІ-212 Новосад    Володимир Максимович 68,75
КІ-212 Молодоженя  Роман  Юрійович 68,13
КІ-211 Підлісна    Ольга Віталіївна 67,50
КІ-212 Богонос   Ярослав  Ігорович 67,38

 

ІІ КУРС

КІ-202 Мисліборський       Дмитро Володимирович 81,45
КІ-202 Станецький      Артем  Леонідович 79,18
КІ-202 Ковальчук       Владислав Володимирович 75,73
КІ-202 Просвітлюк       Олександр Ігорович 71,60
КІ-201 Вознюк     Дмитро Андрійович 70,20
КІ-203 Петриченко       Владислав Віталійович 65,65
КІ-201 Вільчинська     Мілана Андріївна 65,53
КІ-202 Флік       Ростислав Вадимович 64,78
КІ-201 Іванов       Денис Ігорович 64,48
КІ-201 Кравчук       Владислав Юрійович 63,70
КІ-203 Пуковський       Микола Миколайович 63,70
КІ-202 Бондаренко       Андрій Олегович 62,05
КІ-202 Самчук       Олександр Олегович 60,53
КІ-203 Тернавський    Руслан  Віталійович 60,53
КІ-202 Гнатюк      Артем  Сергійович 60,35
КІ-203 Михалець       Дмитро Олексійович 60,00
КІ-202 Лямець       Владислав Анатолійович 59,48
КІ-201 Пронічев       Богдан Максимович 58,63
КІ-203 Данильчук       Софія Олександрівна 57,83
КІ-203 Лапко       Максим Олексійович 57,83
КІ-203 Плейзор       Олександр Сергійович 57,83
КІ-202 Демуш       Назар Анатолійович 56,60

 

ІІІ КУРС

КІ-191 Ачкасов Артем Денисович 91,50
КІ-191 Колєсніков   Віталій Русланович 91,50
КІ-191 Котюк     Володимир Олександрович 90,50
КІ-193 Возінський    Віктор Володимирович 90,00
КІ-191 Бучний   Олег Юрійович 86,90
КІ-191 Музика     Ілля Юрійович 84,80
КІ-193 Гірчук    Владислав Вікторович 84,60
КІ-192 Дмітрієв    Богдан Валерійович 83,30
КІ-191 Гончарук   Микола Олександрович 82,00
КІ-192 Дудченко     Дмитро Володимирович 81,70
КІ-191 Данильчук   Вадим Богданович 81,50
КІ-191 Коваль   Віталій Дмитрович 81,50
КІ-193 Щенсневич   Дмитро Вадимович 81,00
КІ-193 Конопацький    Володимир Андрійович 80,20
КІ-191 Райтаровський    Андрій Олегович 79,70
КІ-191 Сак    Андрій Михайлович 79,70
КІ-191 Степанюк   Андрій Ігорович 79,70
КІ-193 Гурський    Ярослав Юрійович 79,20
КІ-192 Дреус   Максим Васильович 78,90
КІ-192 Малиночко   Богдан Віталійович 78,40
КІ-192 Корольчук    Артем Вадимович 77,90
КІ-193 Кондратюк   Олександр Сергійович 77,40

І КУРС

ПМ-212 Дмитрук Назар Олександрович 73,48
ПМ-211 Тернавський Гєрман Олексійович 69,63
ПМ-211 Болкун Ярослав Володимирович 68,10
ПМ-211 Кафтанюк Денис Миколайович 67,90
ПМ-211 Бобров Назар Олeксійович 67,18
ПМ-212 Павлишин Богдан Володимирович 65,78
ПМ-212 Лавренчук Віталій Олександрович 61,33
ПМ-212 Гарник Іван Юрійович 61,13
ПМ-212 Гордійчук Іван Михайлович 61,13
ПМ-211 Андрощук Олeксандр Сeргійович 60,00

 

ІІ КУРС

ПМ-201 Андрійчук  Богдан  Іванович 68,83
ПМ-201 Гнатюк  Павло  Борисович 68,05
ПМ-201 Іценко  Вадим  Ігорович 67,60
ПМ-202 Гринюк  Максим  Олександрович 67,03
ПМ-202 Довгань  Денис  Вікторович 64,95
ПМ-202 Хоменко  Олександр  Андрійович 60,95
ПМ-202 Янков  Олександр  Олексійович 59,10
ПМ-201 Льотрин  Віталій  Михайлович 57,90
ПМ-202 Бичек  Олексій  Олександрович 57,45
ПМ-201 Закорчевний  Артем  Віталійович 54,98

 

ІІІ КУРС

ПМ-191 Кліменко Денис Володимирович 94,30
ПМ-191 Дзвонковський Ярослав Геннадійович 91,00
ПМ-192 Хамазюк Дмитро Юрійович 91,00
ПМ-192 Хома Владислав Юрійович 91,00
ПМ-191 Олійник Вадим Валерійович 90,50
ПМ-191 Петляк Олексій Вікторович 90,00
ПМ-192 Мінзілевський Дмитро Володимирович 90,00
ПМ-192 Танюк Антон Миколайович 84,60
ПМ-191 Тукало Владислав Ігорович 82,80

 

І КУРС

МГ-211 Супрун Аліна Олександрівна 66,58
МГ-211 Чорнопіщук Андрій Вікторович 65,78
МГ-211 Заверуха Mарія Mиколаївна 60,00
МГ-211 Гаюр Дмитро Віталійович 55,95
МГ-211 Марковська Ольга Сергіївна 53,38

 

ІІ КУРС

МГ-201 Матвєєва  Анастасія  Олексіївна 80,15
МГ-201 Шевчук  Павло  Олегович 65,20
МГ-201 Нікітіна  Богдана  Іванівна 64,73
МГ-201 Вознюк  Олексій  Вікторович 63,38
МГ-201 Новіков  Максим  Олександрович 63,30

 

ІІІ КУРС

МГ-191 Білопольський  Вадим  Сергійович 90,20
МГ-191 Земляк  Максим  Миколайович 91,00
МГ-191 Петришин  Олександр  Сергійович 90,00
МГ-191 Романовський  Ілля  Володимирович 90,00
МГ-191 Гелемей  Ярослав  Олегович 81,60
МГ-191 Гринь  Артур  Миколайович 81,60

 

 

І КУРС

АТ-212 Гайдай Роман Олeгович 67,50
АТ-212 Посонський Дмитро Дмитрович 65,30
АТ-211 Загребельний Володимир Миколайович 64,58
АТ-212 Домбровський Антон Олександрович 63,75
АТ-211 Пірітятко Ілля Олександрович 63,25
АТ-212 Гречаник Богдан Васильович 63,05
АТ-211 Стецюк Василь Васильович 62,13
АТ-212 Смук Іван Володимирович 61,50
АТ-211 Зарицький Ярослав Микитович 60,53
АТ-212 Кошеренков Роман Павлович 60,00
АТ-211 Снапковський Владислав Олександрович 59,40
АТ-211 Суховецький Назар Борисович 57,68
АТ-212 Українець Владислав Сергійович 56,85
АТ-211 Кунаков Ілля Віталійович 56,48
АТ-211 Ткачук Іван Олександрович 54,73
АТ-212 Ящук Дмитро Сергійович 53,25
АТ-212 Кирильцева Єлизавета Михайлівна 52,95
АТ-212 Кривий Михайло Олександрович 51,75

 

ІІ КУРС

АТ-201 Шевчук Павло Олександрович 75,00
АТ-202 Кищук Антон Борисович 72,98
АТ-202 Баранецький Артем Дмитрович 70,33
АТ-201 Рижий Максим Михайлович 68,50
АТ-202 Шнира Крістіна Сергіївна 67,98
АТ-201 Кухарук Вадим Олександрович 65,48
АТ-202 Рекрутяк Павло Степанович 65,00
АТ-201 Артеменко Максим Михайлович 63,98
АТ-202 Благаренко Олексій Сергійович 60,98
АТ-201 Пальора Костянтин Сергійович 60,53
АТ-202 Сторожук Віталій Миколайович 60,53
АТ-202 Краснонос Владислав В’ячеславович 59,53
АТ-202 Гурман  Максим  Сергійович 59,00
АТ-201 Деркач Артем Анатолійович 58,33
АТ-201 Бутенко Дмитро Геннадійович 57,53
АТ-201 Костюк Єгор Юрійович 57,53
АТ-202 Ліпкін Дмитро Денисович 56,00
АТ-201 Тянькін Денис Романович 53,03

 

ІІІ КУРС

 

АТ-191 Ткаченко Дмитро Романович 91,00
АТ-191 Степанюк Дмитро Володимирович 90,80
АТ-191 Марценюк Антон Анатолійович 90,20
АТ-192 Семенов Ярослав Олексійович 89,02
АТ-192 Чорний Денис Миколайович 86,54
АТ-192 Андріїшин Василь Іванович 84,06
АТ-191 Роля Андрій Миколайович 80,92
АТ-192 Грицина Олександр Сергійович 79,92
АТ-192 Козловський Артур Сергійович 78,44
АТ-192 Потягач Іван Валерійович 78,44
АТ-192 Шаршонь Костянтин Богданович 78,44
АТ-191 Знамен Владислав Миколайович 77,94
АТ-192 Бондар Олександр Дмитрович 76,46
АТ-192 Войтов Артем Романович 75,98
АТ-191 Корсун Євгеній Євгенійович 75,96
АТ-192 Паюк Денис Вячеславович 70,52
АТ-192 Гнап Андрій Олександрович 70,02
АТ-192 Алієв Артур Ханогланович 68,84

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж