Заміни в розкладі

Заміни в розкладі 18 червня 2021 р.

П’ятниця- знаменник

Група Кого замінили Предмет Викладач Ауд.
Чергові викладачі:  Скопін Б.   (ІІ корпус)  Кайдановська О.М. Дуда Л.О.
КІ-201 1-2   Захист Вітчизни Кущнір  
  3-4   Інформатика Миколюк/Мельник 123
  5-6   Немає пари    
КІ-202 5-6   Фзика Захватова 131а
КІ-203 1-2   Немає пари    
  3-4   Українська література Кілімнік 133а
  5-6   Інформатика Миколюк/Мельник 133а
  7-8   Зарубіжна література Кілімнік 133а
ПІ-201 5-6   Геометрія Халавчук 145а
ПІ-202 1-2   Українська мова Даценко 146а
  3-4   Українська література Даценко 146а
  5-8   Захист Вітчизни Кушнір  
МЕ-201 1-2   Немає пари    
  3-4 Козубець Іноземна мова Кузнєцова/Чернова 146/142а
МЕ-202 5-8   Економіка Ляховець 146/142а
ЕК-201 1-2   Математика Желавська 132а
ЕК-202 1-2   Історія України Лункіна 135а
  3-4   Економіка Ляховець 135а
  5-6   Історія України Лункіна 135а
  7-8   Математика Козубець 135а
МГ-201 5-6   Українська мова Даценко 211
  7-8   Фізика Дуда 211
ПМ-201 3-4 Кілімнік Всесвітні історія Капітан 211
  5-6 Халавчук Фізика Палій 127
  7-8   Всесвітні історія Капітан 127
ПМ-202 7-8   Хімія Суркова 127
АТ-201 1-2   Астрономія Дуда 143
  3-4 Данилюк Українська мова Слободзян 143
  5-6   Фізика Дуда 143
АТ-202 1-2 Данилюк Українська мова Слободзян 124
  5-6   Хімія Суркова 124
КІ-191 3-6   Консультації , перездачі    
КІ-193 1-4 Ілаш Консультації, перездачі    
  5-8   Вища математика Супрун 139а
МЕ-192 1-2   Вища математика Козубець 145
  3-4   Інформатика Миколюк 145
  5-6   Фізичне виховання Пахолюк  
ПМ-191 1-2        
  3-4   Фізичне виховання Бєльський  
  5-6   Правознавство (залік) Малахова 147
ПМ-192 5-6   Німецька мова Степенко 143а
АТ-191 1-2 Гавронський Фізичне виховання Пахолюк  
  3-4   Правила і БДР Нижник 144а
  5-6   Електротехніка Гавронський 144а
АТ-192 5-6   Правила і БДР Нижник 141
  7-8   Фізичне виховання Пахолюк  
КІ-181 9.00   Комп схемотехніка(екзамен) Данилюк 241
КІ-182 9.00   ООП (екзамен) Гутник 132
КІ-183 9.00   Архітект комп (екзамен) Мясіщев 244а
ПІ-181 9.00   Алгоритми Григоровський 231а
МЕ-181 8.30   Іноземна мова(екзмен) Чернова 142а
  10.30   Менеджмент Овчарук 134
МЕ-182 9.00   Екон аналіз (екзамен) Гавронська 138а
МГ-181 1-4   Системи ЧПК (екзамен) Логінов 224
  5-8   Основи обробки матер Гордєєв 224
ПМ-181 8.30   Основи технол МШБ Койфман 246
  5-8   Осн дискр автом Марчук 246
ПМ-182 8.30   Осн філос знань (екзамен) Багас 137
  5-6   Іноземна мова Кузнєцова/Чернова 146/142а
АТ-181 12.00   Орган серв обслуг (екзамен) Стецюк 237
АТ-182 9.00   Електрообл авт (екзамен) Чернов 242
МЕБ-201 1-2   Менеджмент Овчарук 134

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж