У рейтингу вишів 2018 року за балом ЗНО Львівська політехніка – друга серед технічних університетів

НовиниКоментарі Вимкнено до У рейтингу вишів 2018 року за балом ЗНО Львівська політехніка – друга серед технічних університетів

Інформаційна система «Вступ.Освіта.ua» вдруге склала щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2018 році. Основною метою публікації рейтингу є ознайомлення широкого кола громадськості, майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії.

Статистичні дані рейтингу поділені за декількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

У рейтингах «Найбільший бал ЗНО на контракт» та «Найбільший бал ЗНО на бюджет» чільні місця, як і завжди, посідають гуманітарні, медичні, економічні та класичні університети. Львівська політехніка перебуває там відповідно на 27-му та 42-му місці.

Проте якщо взяти до уваги лише заклади вищої освіти технічного профілю, то в обох рейтингах Національний університет «Львівська політехніка» посідає друге місце після Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з показниками ЗНО 151,54на контракт і 169,45 на бюджет (КПІ – відповідно 158,84 та 173,06).

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж