УВАГА!!! Першокурсники!!!

НовиниКоментарі Вимкнено до УВАГА!!! Першокурсники!!!

Сьогодні перед тобою відчинені всі двері. І разом із тим з’явився відповідальний вибір. Ми прочинили для тебе ці двері та запросили в захопливий світ твоїх можливостей. Лише від тебе залежить, як ти ними скористаєшся. Твій шлях не повинен бути легким, бо лише долаючи перешкоди, можна дійти до мети. А наше завдання – допомагати тобі. Ми забезпечуємо високий рівень освіти, а навзаєм очікуємо на якісну підготовку до занять та відмінні успіхи. Це – твій прямий обов’язок!

Інколи здається, що все проти тебе… Але коли ти досягаєш успіхів, яким завжди передує наполеглива праця, кропітка робота – лише тоді ти зрозумієш, що все недарма. То ж які двері ти привідчиниш? Ми завжди підтримаємо в цьому виборі. Але пам’ятай: не можна чогось досягнути, прикидаючись кимось іншим. Привідчини себе для нас. І тільки тоді ти знайдеш себе. Як сказав В. Стус: «Ти – це, насамперед, Твоя воля (бажання, мета, впертість…). А воля міцніє в подоланні перешкод».

БАЖАЄМО ГАРНИХ ТА ВІДМІННИХ УСПІХІВ У НАВЧАННІ!