Вітаємо нашого директора, кандидата економічних наук, доцента Вадима Володимировича Овчарука з почесним обранням головою Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Хмельницької області

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо нашого директора, кандидата економічних наук, доцента Вадима Володимировича Овчарука з почесним обранням головою Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Хмельницької області

6 листопада 2018 року на базі Подільського спеціалізованого навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбулося чергове засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
З доповіддю про місце і роль ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у трансформаційній соціально-економічній моделі України виступила заступник директора – начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Харчук А.М..
Про підсумки засідання спілки голів обласних рад директорів України, яке відбулося 11.10.2018р., повідомив директор Хмельницького політехнічного коледжу національного університету «Львівська політехніка» Овчарук В.В.. Він проінформував присутніх про те, що на засіданні, зокрема, обговорювалися питання про законодавче забезпечення функціонування і діяльності коледжів і технікумів та перспективи їх фінансування з 2019 року, а також про надання профільної середньої освіти та структуризації ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації за профілями підготовки. Директор коледжу наголосив на необхідності підтримки навчальними закладами законопроекту №83-21.
З інформацією про основні завдання та плани роботи методичних об’єднань викладачів загальноосвітніх дисциплін при територіальних базових навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації виступила методист Капітан Г.В.
Під час засідання розглянуто організаційне питання: вибори голови Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області. Головою одностайно обрано директора Хмельницького політехнічного коледжу національного університету «Львівська політехніка» Овчарука В.В..
Присутні члени Ради директорів подякували директору Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Трішкіній Н.І., яка тривалий час очолювала Раду директорів та побажали успіхів новообраному голові.
Колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» також щиро вітає директора, кандидата економічних наук, доцента Вадима Володимировича Овчарука з почесним обранням головою Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Хмельницької області.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж