Cпівпраця з роботодавцями

НовиниКоментарі Вимкнено до Cпівпраця з роботодавцями

Тісна співпраця навчальних закладів з роботодавцями – це необхідна умова підготовки високопрофесійного фахівця та перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі подальшого працевлаштування молодих спеціалістів. Основними формами співпраці Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» із потенційними працедавцями для наших випускників є ознайомлення з діяльністю підприємств, лекції, консультації, проведення майстер-класів, участь представників підприємств у конкурсах фахової майстерності, участь роботодавців в організації професійно-практичної підготовки. Адміністрація і педагогічний колектив коледжу розуміють, що мають працювати на випередження і швидку адаптацію випускників у виробничу сферу, а система соціального партнерства сприяє позитивним зрушенням у роботі навчального закладу та дає можливість здійснювати підготовку висококваліфікованого, конкурентоспроможного на ринку праці спеціаліста. Тому студенти коледжу є частими гостями на підприємствах міста. Це дає їм можливість наочно та більш детально ознайомитись із майбутньою виробничою діяльністю, оцінити переваги отримання даної професії, побачити реальну сучасну потребу роботодавців в кадрах. Протягом останнього тижня студенти коледжу в рамках навчального процесу побували на двох потужних підприємствах нашого міста.
Студенти спеціальності «Організація виробництва» разом із викладачами Оленою Громик та Оленою Кайдановською відвідали ТОВ «Сіріус Екстружен». Це підприємство спеціалізується на виробництві полімерної продукції: преформ для ПЕТ-пляшок, пакувальної стретч-плівки, багатошарової бар’єрної плівки. Провели екскурсію інженер-енергетик Олександр Пєшков та начальник дільниці Вячеслав Хамський. Вони ознайомили студентів груп МЕ-161, МЕ-162 зі всіма етапами технологічного процесу виробництва продукції, що надало можливість поглибити їх знання з дисципліни «Організація виробництва». Студенти на практиці побачили повний виробничий цикл виготовлення виробів від заготовки до готової продукції з композиційних матеріалів із заздалегідь заданими властивостями, організацію основного, допоміжного та обслуговуючого виробництв, сучасні автоматизовані лінії, переробку відходів основного виробництва, логістичні процеси. На гарне навчання майбутніх менеджерів надихнула і керівник відділу кадрів Вікторія Ящук, яка наголосила, що саме фахівці з організації виробництва є дуже затребуваними та мають великі можливості для досягнення професійних успіхів в діяльності сучасного менеджера – керівника виробництва.

45214688_567008477057699_3554953291416731648_n45170257_567008607057686_5523031761711267840_nПершокурсники відділення автомобільного транспорту разом із викладачами Андрієм Яремчуком та Олександром Нижником побували на автомобільному підприємстві ВАТ Хмельниччина–Авто Mercedes-Benz , що має багаторічний досвід роботи в галузі автосервісу та роботи на автомобільному ринку. Екскурсію для них провів керівкник відділу кадрів Сергій Бондарчук. Він ознайомив студентів-політехніків із широким спектром послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів на високотехнологічному обладнанні потужного сервісного центру. Зокрема студенти побачили новостворений надсучасний відділ з ремонту та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz. Екскурсії були організовані заступником директора з виробничого навчання Миколою Громиком, який докладає значних зусиль для налагодження більш широкої взаємодії навчального закладу з роботодавцями. Це дозволяє вчасно реагувати на пропозиції ринку праці щодо професійно-практичної підготовки майбутніх кваліфікованих спеціалістів. Адміністрація Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» висловлює подяку керівництвам ТОВ «Сіріус Екстружен» та ВАТ Хмельниччина–Авто Mercedes-Benz за цікаві, змістовні та інформативні екскурсії та сподівається на подальшу співпрацю.

45140250_567008957057651_8592076595269730304_n 45188658_567008783724335_6083673608297644032_n