Лист МОН «Щодо реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

НовиниКоментарі Вимкнено до Лист МОН «Щодо реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Міністерство освіти і науки України надіслало у Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, Інститути післядипломної педагогічної освіти, Київський університет ім. Б. Грінченка, ректорам закладів вищої освіти Лист № 1/9-635 від 18.10.2018 р., у якому зосереджує увагу керівників органів управління освітою і наукою, закладів освіти на нормативно-правових документах, що були затверджені для забезпечення реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 року № 2229.

Міністерство просить довести до відома та безумовного виконання, в частині компетенції, керівниками органів управління освітою і наукою, керівниками закладів освіти, педагогічними, науково-педагогічними і науковими працівниками, іншими особами, які залучаються до освітнього процесу, зазначених нормативно-правових документів.

Прикріплений файл

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж