Збори активу студентів ХПК

НовиниКоментарі Вимкнено до Збори активу студентів ХПК

Майбутнє належить молодим. І вчитись жити в цьому майбутньому слід вже зараз. Бути самостійними, рішучими в прийнятті рішень не боятись відповідальності – це те, чого навчається студентська молодь, беручи участь в громадській роботі, в органах студентського самоврядування. У Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» з початком нового навчального року активізувалась робота студентського профкому та студентської ради. 10 жовтня 2018 р. відбулись збори активу студентів та студентської ради, котрі проводили культорганізатор Наталя Миколаївна Роїк і голова студентської ради коледжу Вадим Шебетко. Для обговорення були запропоновані 2 питання:
1. Підготовка матеріалів і організація звітно-виборчої конференції студентського профкому.
2. Участь гуртківців Центру творчості студентів в «АртСтудФесті-2018».
Після жвавого обговорення учасники зборів прийняли одностайне рішення: в рамках підготовки до звітно-виборчої конференції студентського профкому провести студентські збори по групах та підготувати звіти для аналізу складу студентського колективу коледжу з метою підвищення ефективності роботи студентського самоврядування.
Щодо другого питання, то тут наша молодь радо запропонувала кандидатури юних талантів, здатних гідно представляти ХПК на міському фестивалі. Тішить, що пліч-о-пліч з уже знайомими нам юними митцями стають до строю першокурсники. Заявки для участі в «АртСтудФест-2018» подавались у кількох номінаціях: вершини хореографічного мистецтва підкорюватиме хореографічний гурток коледжу «Let”s dance!» з сучасним і українським народним танцем; своє вокальне мистецтво демонструватимуть Ігор Борисов (гр. КІ – 171) та вокальний гурток коледжу «Перлина»; вражатимуть глядачів своїм неординарним баченням світу юні художниці Дар”я Муха (КІ – 181), Валерія Кос та Ірина Білик (ПІ – 182); гарний настрій даруватиме команда «КВН» («Клуб веселого Назара») з трьома номерами.
Активна, завзята молодь ХПК не чекає, коли проблеми студентського життя вирішить за них хтось, юнаки та дівчата самі роблять все, щоб роки їх навчання були наповнені цікавими подіями та незабутніми враженнями.

43736341_556578298100717_6852591630386462720_n

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж