Кращі програмісти – наші випускники

НовиниКоментарі Вимкнено до Кращі програмісти – наші випускники

Всі рейтинги найбільш затребуваних  перспективних і високооплачуваних професій як в Україні, так і в усьому світі, очолює  «Програміст». І це зрозуміло – програмами користуються всі, а написати їх можуть одиниці. Ось за цими одиницями і полюють кращі вітчизняні та зарубіжні компанії.

Заслуженим авторитетом серед працедавців користуються студенти відділення програмної інженерії Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». 70-80% з них знаходять своє перше робоче місце ще навчаючись на 3-4 курсах. І це завдяки високому професіоналізму викладачів циклової комісії програмного забезпечення, які, тісно співпрацюючи з ІТ-компаніями, знають, чому навчати і як навчати. Серед наших партнерів, що забезпечують бази практики для студентів-програмістів з подальшим працевлаштуванням – Stfalcom, Soft-bistro, Web-Systems, AMC Bridge, АКВАСОФТ, ЮКС++, Bobojan, Webexpcrience, BlackDream, Aweb, EPAM Systems та інші компанії.

Результатом спільних зусиль педагогічного колективу, роботодавців та відповідального ставлення до навчання наших студентів є традиційне лідерство ХПК на обласних олімпіадах з інформатики, де весь п’єдестал посідають наші програмісти і саме вони виборюють честь представляти Хмельниччину на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки. За 8 років, що ми беремо участь у цій олімпіаді,студенти коледжу жодного разу не займали нижче 6 місця з 25 учасників

2

Студент гр.ПР 141 Артур Борікун (2017) та студентка гр. ПІ-151 Марина Козубай (2018) вибороли 2-гі місця на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки.

У 2012 році ми стали господарями Всеукраїнської олімпіади з інформатики завдяки перемозі Андрія Корницького.

3

Андрій Корницький з директором Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», кандидатом  економічних наук Вадимом Овчаруком та куратором групи, в якій навчався, сьогодні – заступником директора Геннадієм Федосюком під час «Зустрічі випускників -2018». 

4

За результатами Фіналу Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe», у конкурсі «Адміністрування Linux» студент гр. ПР-142 Ігор Остапчук здобув 2 місце.

5

Команда програмістів Хмельницького політехнічного коледжу у складі В.Когута, А.Бурова та П.Колесника перемогла у регіональному етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування серед команд студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

6

На Всеукраїнській олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки серед закладів вищої освіти, що відбулась 23 березня 2018р. в м.Херсоні, наш студент Максим Нестер здобув 2 місце.

7

Студент-програміст ( гр.ПІ-171)  Владислав Гринчук став переможцем обласної олімпіади з математики.

8

Захист курсових проектів з дисципліни “Конструювання програмного забезпечення”

9

Лабораторно-практичне заняття з дисципліни “Програмування в Інтернет”

11

Переможці конкурсу програмної розробки програмного забезпечення «Kakatone»

12

Студенти відділення на Фестивалі інформаційних технологій IT-256 у м.Хмельницькому

Обравши для навчання відділення програмної інженерії Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», ви отримаєте спеціальність, яка гарантує престижну, перспективну та високооплачувану  роботу в майбутньому! Навчання ви зможете продовжити в будь-якому вітчизняному чи зарубіжному ВНЗ, проте найбільш сприятливі умови для наших випускників пропонує Львівська політехніка  – національний університет, що традиційно займає лідерські позиції в  різноманітних освітянських рейтингах.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж