АКЦІЯ « Книги з добрих рук!»

НовиниКоментарі Вимкнено до АКЦІЯ « Книги з добрих рук!»

З любов’ю до книги!
АКЦІЯ « Книги з добрих рук!»
Не викинь книгу на смітник!
Її віддай в бібліотеку,
Бо книга – скарб, у ній для тебе
Думок і висловів квітник.
Кохання, радість, смуток, біль…
А ще невидані простори
Письменник відкриває в ній.
Тож дурно книгу не змарнуй,
В бібліотеку подаруй!

Є свята, які народилися завдяки увазі ООН або інших громадських організацій до проблем міжнародного характеру, є державні свята, релігійні, професійні… Приємно, що наші читачі знають про ще одне свято. Починаючи з 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг. Добрі справи робити завжди приємно! Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. У бібліотеці коледжу організована акція « Книги з добрих рук!». До проведення її долучились викладачі, співробітники та студенти коледжу. Особливо ми вдячні викладачам М.Г.Громику, В.Ф.Тарасюк, Л.І.Даценко, кураторам Н.Б.Малаховій, Н.М.Гавронській, В.Г.Фрімерштейн, В.В.Ляховець, О.В.Микитюк, О.Т.Валявіній, Т.О.Ребедюк, О.М.Лункіній та студентам груп ОВ-151, ЕК-172, ОВ-141, ІК-162, МЕ-171, МЕ-172, МЕ – 161, які подарували бібліотеці книги. Приємною несподіванкою для колективу книгозбірні стали дарунки наших колег з Обласної та міської бібліотек міста Хмельницького. Ми будемо щиро вдячні всім, хто продовжить цю добру справу. Подаровані видання є відчутним джерелом поповнення фонду. Акція проведена з нагоди Міжнародного дня дарування книг, та вона не є одноразовим формальним заходом, а триватиме протягом всього навчального року. Підсумки підведемо в червні 2018 року.

Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!

27858108_413200719105143_6034316070618839390_n