Телеміст “Єдина країна on-line: Хмельницький – Кам’янське – Запоріжжя”

НовиниКоментарі Вимкнено до Телеміст “Єдина країна on-line: Хмельницький – Кам’янське – Запоріжжя”

Знакове для всіх українців свято – День Соборності України – хмельницькі політехніки відзначили дружньою розмовою «Єдина країна on-line» зі своїми ровесниками, що проживають на сході нашої держави. Організоване Хмельницькою центральною міською бібліотекою оn-line спілкування за участю молоді та експертів з міст Хмельницького, Запоріжжя та Кам’янського Дніпропетровської області відбулось 22 січня в приміщенні Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». Ведуча заходу, директор ХМЦБС Тамара Козицька наголосила на необхідності діалогу між всіма українцями, де б вони не проживали. Насамперед, це важливо для молоді, адже саме їм належить будувати спільне майбутнє нашої держави. Тон розмові задали експерти з даного питання. Хмельничан представляв голова Хмельницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта», член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, поет, громадський діяч, доцент Хмельницького національного університету, кандидат фізико-математичних наук Віталій Міхалевський. Під час розмови студенти ділились планами, мріями, надіями зі своїми ровесниками, задавали один одному питання щодо бачення майбутнього своєї країни, міста, власних перспектив. Спілкування ще раз підтвердило, що ми єдині і немає у нас тем, що роз’єднують, а є єдина віра в те , що рано чи пізно «запануєм і ми, браття, у своїй сторонці»
І наостанок всі разом – молодь трьох таких далеких і водночас таких близьких міст заспівали відому пісню зі словами приспіву: 


Україна – це я! Україна – це ти! 
Україна – це ми! Україна! 
Дивний спів солов’я 
В білих квітах сади Чорне море, Донбас, полонина! 
Ми – єдина сім’я, 
Сестри ми і брати, 
Ми з тобою і є ця країна! 
Україна – це я! Україна – це ти! 
Україна – це ми! Україна! 


Адміністрація Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» дякує організаторам та учасникам заходу – центральній бібліотеці м.Кам’янське, Запорізькій бібліотеці для юнацтва, Хмельницьким ТРК “Місто” та центральній бібліотеці, особисто директору МЦБС Тамарі Степанівні Козицькій за організацію чудового заходу. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Мала Батьківщина політехніків:

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж