Екскурсія менеджерів на завод «ІП КОКА КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА»

НовиниКоментарі Вимкнено до Екскурсія менеджерів на завод «ІП КОКА КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА»

Здається, це було зовсім недавно. Теплий сонячний ранок 1 вересня 2014 року. Урочиста лінійка з нагоди Дня знань та посвята в студенти Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». Ми ще майже не знайомі, але нас вже об’єднує словосполучення «група ОВ-141».

Скільки відтоді було цікавого, захоплюючого, незабутнього!!! Та надворі вже 2018-й. Підходить до завершення наше навчання у коледжі. Незабаром випускне свято, перше робоче місце, нові знайомства. Та в серці назавжди залишаться спогади про чудові студентські роки.
Від усієї душі дякуємо колективу Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» за вкладені у нас знання, зусилля та натхнення, за змістовні лекції, семінари, практичні заняття, цікаве та веселе дозвілля. І за те, що тут ми стали справжніми друзями, які мають багато спільного, а отже із величезним задоволенням будемо відвідувати щорічні зустрічі випускників та згадувати, згадувати, згадувати. І серед цих спогадів буде і незабутня подорож на завод «ІП КОКА КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА». Саме про неї наш фільм.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж