НовиниКоментарі Вимкнено до У Хмельницькій міській бібліотеці відбувся захід «Жива бібліотека» за участю студентів та бібліотекарів коледжу

Cьома «Жива бібліотека», що пройшла 6 грудня у Хмельницькій міській бібліотеці, співпала у часі з акцією протесту представників закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації проти переведення їх фінансування на місцеві бюджети. І оскільки частина колективу ХПК на чолі з директором в цей день пікетувала Верховну Раду та Кабінет міністрів України, інша частина, присутня на заході в міській бібліотеці, використала слушну можливість підняти тему загрози існуванню коледжів перед чиновниками міськради, які цього разу виступили у ролі живих книг. Спілкування ще раз підтвердило обґрунтованість наших побоювань щодо даного питання. Дякуємо колективу бібліотеки за цікавий новаторський формат заходу, за можливість познайомитись з непересічними людьми. Така зустріч дала нам можливість отримати вичерпні відповіді на багато різнопланових запитань – від тонкощів інформаційної політики до проблем вирішення працевлаштування молодих спеціалістів, що особливо цікавило присутніх на заході студентів коледжу. Напрочуд цікавим було спілкування з заступником мера Андрієм Бондаренком. Це надзвичайно інтелігентна людина, що вміє слухати і чути, погоджуватись з опонентом і відстоювати власну думку, досконало володіє інформацією щодо ділянки роботи, за яку відповідає та не уникає незручних запитань. Сподіваємось на нові зустрічі!