НовиниКоментарі Вимкнено до Оперативно про інформаційне пікетування Верховної Ради та Кабінету Міністрів України

У розпалі акція протесту представників коледжів проти переведення їх на фінансування з місцевих та обласних бюджетів, що призведе до зменшення контингенту студентів, скорочення викладацького складу, а в кінцевому результаті до повної руйнації закладів освіти з підготовки фахівців середньої ланки. На 12.30 з Києва нам повідомляють, що незважаючи на попередню інформацію щодо відміни профспілкової акції, вона розпочалась і триває. Освітяни виклали свої вимоги представникам влади. До протестувальників вийшов народний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк. Завтра директор Хмельницького політехнічного коледжу Вадим Володимирович Овчарук візьме участь у брифінгу з депутатами Верховної Ради України.