День бібліотек

НовиниКоментарі Вимкнено до День бібліотек

Щороку золотої осінньої пори бабине літо приносить нам велике свято – Всеукраїнський день бібліотек. Сам по собі цей день – нагадування про важливість ролі книги, читання, бібліотеки.
Книга – основа всіх основ, а бібліотека – храм науки, мудрості і добра. І мабуть символічно, що День бібліотек співпадає з Днем Віри, Надії, Любові і їх матері Софії, адже саме книга дає людині віру, вселяє надію, вчить любові і робить це мудро, як матір Софія.
Бібліотека коледжу – це сучасний храм науки, де за підтримки адміністрації студентам створені гарні умови для роботи з підручниками і зосередженої праці задля отримання знань.
Популярності бібліотеки сприяють цікаві заходи, які тут відбуваються.
Змістовно провела Тиждень першокурсника бібліотекар Валентина Іванівна Бевза. Вона ознайомила їх з бібліотечним фондом, правилами користування бібліотекою, умовами роботи в читальній залі, умінню відшуковувати потрібну літературу за картковим та електронним каталогами.
Вся робота коледжу висвітлюється на сайті коледжу, Фейсбуці у змістовних, цікавих публікаціях бібліотекаря-бібліографа Юлії Миколаївни Гой.
На початку навчального року наші працівники надзвичайно коректно і швидко видали необхідні підручники з дисциплін, що вивчаються.
В читальному залі до професійного свята оформлена книжково-ілюстративна виставка «Скарбниця мудрості та думок».
Щиросердечно дякуємо адміністрації за уважне ставлення і підтримку ініціатив, спрямованих на розвиток бібліотеки. Низький уклін нашим надійним помічникам – викладачам та активним читачам, які допомагають у проведенні масових заходів та вирішенні складних проблем.
Вітаю рідний колектив та бібліотекарів усієї країни з професійним святом і зичу усіляких гараздів, подальших успіхів і натхнення в роботі, щастя, радості, щирих і добрих читацьких посмішок, цікавих запитів, шани і поваги читачів та поповнення книжкового фонду!


Нехай ця осінь золота
Вам подарує вік щасливий,
Щоб не згасала доброта,
Щоб Ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий,
Хай тільки щастя Вам приносить!

Клавдія Михайлівна Фастишевська, зав.бібліотеки ХПК

22007708_359118267846722_7758471114724219577_n 22045946_359118244513391_8904376548522164323_n

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж