Професіоналів майбутнього навчають на відділенні комп’ютерної інженерії

НовиниКоментарі Вимкнено до Професіоналів майбутнього навчають на відділенні комп’ютерної інженерії

Бурхливий розвиток інформаційних технологій, постійна поява все новіших і новіших гаджетів і технологій викликають гостру  потребу у висококваліфікованих ІТ-фахівцях. Педагогічний колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» має багаторічний досвід успішної підготовки фахівців з обслуговування комп’ютерних систем та мереж .

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія» об’єднує дві складові будь-яких електронних пристроїв: апаратну(схемотехніка) та програмну (програмне забезпечення). Наші студенти вивчають принципи побудови схем різноманітних електронних пристроїв, починаючи від найпростішої електронної техніки та закінчуючи складними цифровими системами керування технологічними лініями, суперкомп’ютерами, апаратами керування військовою та космічною технікою, освоюють мови програмування, інформаційні технології. Це надає спеціальності величезні переваги:

  • широкі можливості продовження навчання за спеціальностями: комп’ютерні системи та мережі, системне програмування, спеціалізовані комп’ютерні системи, комп’ютерні системи управління рухомими об’єктами та інші;
  • якнайкращий вибір вакансій при працевлаштуванні за переліченими спеціальностями;
  • наші випускники займаються не лише експлуатацією існуючих пристроїв, але й моделюють нові. Завдяки курсу «Ліцензування та патентування», що вивчається на 3 курсі вони вміло реєструють та захищають авторські права на свої винаходи.
  • фахівці спеціальності «Комп’ютерна інженерія» можуть поєднувати посади схемотехніка та програміста, одержуючи за це високу заробітну платню (додаткові бонуси).

Для підвищення рівня практичної підготовки наших студентів  та врахування потреб ринку, відділення комп’ютерної інженерії співпрацює з багатьма підприємствами: Мікросистема, Чіп, Мегабайт, Гігабайт, 2СТ, Діадема, Компас, Технопростір, Епіцентр, Новатор, ХЗТП, Київстар, Воля, Ікс-сіті, Датасвіт, Укртелеком, Фокстрот, Опен Систем, Хмельницькгаз, Хмельницькводоканал, Хмельницькобленерго, Спецкомунтранс, ЦНАП.

Студенти відділення беруть активну участь  в олімпіадах, конкурсах, науково-технічних виставках.  Матеріальна база спеціальності створена переважно ними в процесі курсового та дипломного проектування. Частина макетів, розроблена студентами – комп’ютерниками  ХПК, не має аналогів в Україні. Випускники відділення  працюють у найпрестижніших ІТ та телекомунікаційних компаніях  і є частими гостями коледжу,  радо діляться секретами своїх успіхів із студентами.

По закінченню ХПК навчання можна продовжити в будь-якому вітчизняному чи зарубіжному навчальному закладі, проте найбільш  сприятливі умови для наших випускників пропонує НУ «Львівська політехніка».

Студенти відділення комп’ютерної інженерії – це  професіонали майбутнього, адже вони постійно в русі. Основою їх знань є вміння вчитись, мобільність, здатність до логічного мислення та швидкість реакції.

IMG_1489

Cтуденти відділення комп’ютерної інженерії розробили макет залізничного вузла з комп’ютерним керуванням.

IMG_1460

Презентація маніпулятора “лещата” на базі платформи Arduino UNO і серворприводів
IMG_1350

Демонстрація роботи веб-сервера на базі Arduino та Ethernet контролера ENC28j60

18622491_309101772848372_8720473133840809165_n

Олімпіада з дисципліни “Комп’ютерна схемотехніка”
18664259_309101356181747_8694283799434350406_nОлімпіада “Кращий електронік”

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж