НовиниКоментарі Вимкнено до Команда КВК Хмельницького політехнічного коледжу «Без 15 шість» здобула чергову нагороду

Хто на Поділлі найвеселіший? – Ми!
Хто на Поділлі найкмітливіший? – Ми!
І це не просто слова – це результати щорічних змагань КВК, де команда Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» «Без 15 шість» традиційно займає призові місця.
І цьогоріч ми вітаємо нашу улюблену команду зі здобутими перемогами:
– 1 місце Студентської ліги КВК, м. Тернопіль;
– 2 місце Кубка Червоного хреста КВК, м. Хмельницький;
– 2 місце Подільської ліги КВК, м. Кам’янець-Подільський
У коледжі раді кожному новому виступу наших весельчаків. Зичимо їм нових досягнень, оптимізму, не втрачати здатність бачити смішне в буденності і мати сміливість про це говорити. Окремо бажаємо, щоб кожен над ким ви пожартували, також мав неабияке почуття гумору . А в цілому – нехай ваш веселий талант приносить не лише моральне, але й матеріальне задоволення!!!