НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо Владислава Лазоренка з перемогою у Всеукраїнському вокальному конкурсі «Класичний меридіан»

Вітаємо студента другого курсу відділення автомобільного транспорту Владислава Лазоренка   з перемогою у  Всеукраїнському вокальному конкурсі «Класичний меридіан», що відбувся 28 березня у м. Київ.  На конкурсі Владислав виконував всесвітньовідомий хіт  «Скажите девушки» італійською  мовою та пісню французького композитора російською мовою «Девы, спешите». Це далеко не перша перемога юного вокаліста. Займаючись з 7 років академічним вокалом у Хмельницькій дитячій школі мистецтв, він перемагав у багатьох конкурсах, зокрема  – міському «Музичний дивокрай», регіональному «Перлинкове намисто», обласному «Співоче Поділля». Сьогодні Владислав  продовжує щодня  з вівторка по п’ятницю займатись улюбленою справою не тільки у музичній школі, але й у творчих студіях на базі Хмельницького політехнічного коледжу. Та у нього, як у кожної талановитої людини , різнобічні інтереси. Дитяче захоплення автомобілями стало визначальним при обранні професії. Він з захопленням розповідає про цікаві лекційні та практичні заняття у коледжі та знаходить час для  спорту –  двічі на тиждень займається у тренажерному залі коледжу.