Зустріч – знайомство тренером Айкідо та інструктором надлегких повітряних апаратів Ігорем Шарабхановим

НовиниКоментарі Вимкнено до Зустріч – знайомство тренером Айкідо та інструктором надлегких повітряних апаратів Ігорем Шарабхановим

Здоровий спосіб життя – це не тільки данина моді, а й запорука майбутніх високих професійних успіхів наших студентів. Саме тому у ХПК на чільне місце ставиться пропаганда здорових звичок та різних видів спорту. Неодноразово ми вже писали про спортивні змагання, турніри, спартакіади, зустрічі з відомими спортсменами, що проводились у коледжі.
Ось і початок весни ознаменувався знайомством з непересічною людиною , тренером Айкідо та інструктором надлегких повітряних апаратів Ігорем Григоровичем Шарабхановим.
Організатор зустрічі Генадій Васильович Федосюк представив нашого гостя, розповів присутнім , що Ігор Григорович є членом Євроазіатської організації Айкідо – 1 дан (ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ АЙКІДО ТА БУДО “МІСОГІ”), а також входить до складу Всеукраїнської федерації парапланеризму в Україні, є інструктором Хмельницької обласної федерації надлегких повітряних апаратів, чемпіоном України 2013 – 2014 року з парапланеризму, учасником міжнародних змагань.
Цікава та корисна розповідь гостя про здоровий спосіб життя, який він веде, про те, як він займається Айкідо вже близько 21 року та про його захоплення парапланеризмом, не залишила байдужих у залі.
Ігор Григорович поділився власним досвідом, як отримувати задоволення від життя, від справи, якою займаєшся. Існує жарт – все приємне – шкідливе для здоров’я. Наш гість всім своїм життям спростовує цю «істину», адже можна отримувати задоволення, забувши про шкідливі звички людства – алкоголь та тютюнокуріння. Неперевершені відеоролики про його заняття боротьбою, польоти над Карпатами та Гімалаями, що в Непалі, заохочують і наших студентів долучитись до цих надзвичайно цікавих видів спорту.
Детальніше:
https://vk.com/club57690041.
https://www.youtube.com/ch…/UCUV12VlHsdVRUDUVfeDnm7g/videos…

fPVMdL4q-xQ

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж