ЮНІСТЬ – ЧАС, КОЛИ ЖИТТЯ ЩЕДРО РОЗДАЄ ШАНСИ

НовиниКоментарі Вимкнено до ЮНІСТЬ – ЧАС, КОЛИ ЖИТТЯ ЩЕДРО РОЗДАЄ ШАНСИ

Юність — час пошуків, час метаморфоз. Життя непередбачуване і ніхто сьогодні не знає, яка професія завтра стане головною в його житті. Буде він все життя працювати згідно отриманого диплома чи як лідер гурту «Океан Ельзи» Славко Вакарчук, що здобув дві вищих освіти у Львівському університеті за спеціалізаціями теоретична фізика та економіст-міжнародник, стане відомим у всьому світі завдяки своєму хобі.
Небайдужа, талановита, цілеспрямована молодь, яка приходить навчатися до Хмельницького політехнічного коледжу може реалізувати свої здібності, розкрити таланти ще під час навчання. Разом із здобуттям професії кожен студент може розвивати себе в таких напрямках (безкоштовно) :
Творчі студії:
– гри на гітарі та вокалу
– танців
– фото/відео-журналістика
Клуби за інтересами:
– КВК
– військово-патріотичний «Влучний стрілець»
– спортивний клуб кіокушинкай-карате «Політехнік»
Гуртки:
– технічної творчості «Хмельницький політехнік»
– економічний «Бізнес-школа»
– правовий клуб «Феміда”

А крім того, навчаючись у коледжі, є можливість за невеликі кошти отримати додаткові професії: водія та програміста.
ЮНІСТЬ – ЧАС, КОЛИ ЖИТТЯ ЩЕДРО РОЗДАЄ ШАНСИ.
НЕ ВТРАТЬ ЇХ!!!

16681761_261462754278941_1148769044320660450_n