НовиниКоментарі Вимкнено до У Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» проведено науково-практичну конференцію

За результатами XV Міжнародного промислового форуму – 2016 у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» проведено науково-практичну конференцію, де студенти відділення «Інженерна механіка», що були учасниками заходу, ділились отриманими знаннями та враженнями зі своїми колегами. Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, є головною подією машинобудівної галузі України. Він з успіхом пройшов у листопаді 2016 р. на території Міжнародного виставкового центру в місті Києві. Усе обладнання працювало в режимі реального часу. В рамках форуму були організовані спеціалізовані виставки:
– Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент);
– Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);
– УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріал для зварювального виробництва);
– Гідравліка.Пневматика;
– Підшипники;
– Підйомно-транспортне, складське обладнання);
– УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва);
– Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання);
– Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони);
– УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання).
Організатор форуму – ТОВ «Міжнародний виставковий центр».
Участь у XV Міжнародному промисловому форумі взяли близько 350 підприємств, які показали новітню продукцію з 32 країн світу, призначену для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі.