Привітання директора із Днем студента

НовиниКоментарі Вимкнено до Привітання директора із Днем студента

15037233_220090441749506_2010254230103409845_n

Дорогі студенти-політехніки!

Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому Вітчизна чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, підтримки демократії та студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей.

Студенти – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність і кращий навчальний заклад в західному регіоні. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського суспільства.

Переконаний, що ваші знання і талант, активна громадська діяльність, відповідальне ставлення до майбутнього держави, підтримка волонтерського руху, стануть вагомим внеском у захист і розвиток країни, її демократичного майбутнього в родині європейських націй.

Нині у нашій Альма-матер навчається 1306 студентів. Це свідчить про її високий престиж серед молоді. Тут визначилися властиві лише нашому закладу багаті освітні, наукові, спортивні, культурні традиції. Звання випускника ХПК НУ «Львівська політехніка» завжди асоціюється з високим інтелектуальним рівнем підготовки, творчим креативним підходом до справи, високою духовністю і патріотизмом. Пишайтесь тим, що ви гордо несете звання політехніків і своїми добрими справами примножуйте славу закладу!

Зичу всім політехнікам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій. Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом!


Директор ХПК НУ «Львівська політехніка»,
кандидат економічних наук, доцент В.В.Овчарук

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж