Благодійність бійцям АТО

НовиниКоментарі Вимкнено до Благодійність бійцям АТО

Війна назавжди змінила українців, змусивши всіх нас інакше подивитися на самих себе і цінності, заради яких живемо. Скрутні для всієї країни часи об’єднали українців у спільному прагненні допомогти нашим захисникам. Люди різного віку, професій і статків разом рятують поранених від смерті, закуповують для військових техніку і необхідні речі, збираючи пожертви від сотень тисяч небайдужих. Не відаючи втоми та страху, ці звичайні українці везуть на передову бронежилети і каски, військову техніку, харчі, медикаменти. Завдяки їм наші захисники залишаються сильними і не втрачають надію.
Активісти благодійного фонду “Патріоти України” зайнялися ремонтом карети швидкої допомоги, яка донедавна рятувала життя бійців у зоні АТО. Щоб полагодити автомобіль, волонтери звернулись за фінансовою допомогою до небайдужих хмельничан, які є патріотами не на словах, а на ділі. Побували вони і у Хмельницькому політехнічному коледжі. Відчуваючи важливість і потрібність цієї справи, було організовано збір коштів й упродовж двох днів зібрано та передано волонтерам біля 20 тисяч гривень. Це далеко не перша акція навчального закладу по допомозі фронту і доки триватиме війна, ми і надалі будемо допомагати нашим захисникам.

14470413_197396857352198_5912998743957211748_n

 

prosk39_15

Відремонтована карета швидкої допомоги невдовзі знову рятуватиме життя українських військових у зоні проведення АТО. Це стало можливим завдяки старанням активістів благодійного фонду “Патріоти України” та небайдужих хмельничан.

 

Два тижні тому “Патріоти України” доправили поламану карету швидкої допомоги у Хмельницький та поставили перед собою мету якнайшвидше її відремонтувати. Волонтери звернулися за допомогою до хмельничан і ті одразу відгукнулися. Так, зокрема учні Хмельницького політехнічного коледжу оперативно зібрали 16 тисяч гривень, а це понад половини необхідної суми.
“Нині Україна перебуває фактично у стані війни, тому ми не можемо залишатись осторонь. У наш навчальний заклад завітали волонтери й розповіли, що хочуть відремонтували швидку для порятунку військових. Ми одразу організували збір коштів й упродовж двох днів зібрали 16 тисяч 135 гривень. Переконана, що кожен українець повинен зробити свій вклад у таку бажану перемогу”, — поділилася голова студентського профкому Хмельницького політехнічного коледжу Аліна Бровко.
Загалом ремонт карети швидкої обійшовся у понад 30 тисяч гривень. За словами голови благодійного фонду “Патріоти України” Сергія Кисельова, в автомобілі замінили форсунки, зчеплення, подушки двигуна, генератора і компресор кондиціонера…
“Зібрані нами гроші пішли на закупівлю необхідних запчастин. Самі ремонтні роботи компанія “Престиж Авто” провела безкоштовно. Доправити швидку в зону проведення АТО плануємо орієнтовно через тиждень, адже ще хочемо вкомплектувати її якісними медикаментами. Чергуватиме на ній екіпаж “Вітерець”. Спочатку вони поїдуть у район Попасної, а далі медики перебуватимуть неподалік донецького летовища”, — розповів Сергій Кисельов.
Також він подякував хмельничанам, які долучилися до благодійної справи.
“Дякую учням Хмельницького політехнічного коледжу, керівництву компанії “Престиж Авто” , а також Олегу Чорногоду, Віктору Кулику та іншим справжнім патріотам”, — наголосив Сергій Кисельов.
Якщо ви бажаєте у будь-який спосіб допомогти благодійному фондові “Патріоти України” та українських воїнам, звертайтеся за адресою: вул. Гагаріна, 1. Телефон 098-325-85-95. Рахунок у банку: “Укрексімбанк”, р/р 26004017023842, ЄДРПОУ 39432655, МФО 315609.

Андрій ЯЩИШЕН, Газета 'ПРОСКУРІВ'

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж