“Старти надій”

НовиниКоментарі Вимкнено до “Старти надій”

Здоров’я — це найважливіша цінність для кожної людини. Багато прислів’їв і народних мудростей сказано в його честь. І неспроста, адже здоровому все по плечу. І лише захворівши, ми починаємо цінувати хороше самопочуття, відсутність болю і нездужання, енергійність і бадьорість. Чому люди так часто хворіють? Геніальний український кардіохірург, чиїм покликанням стало рятувати людські життя так відповів на це питання: «Думаю, що 90% людей, якби вони дотримувалися правильного способу життя, були б здоровими. Але, на жаль, режим вимагає напруження волі. А сили волі у людини мало …» А ще він казав: «Не сподівайтеся, що лікарі зроблять вас здоровим. Вони можуть врятувати життя, навіть вилікувати хворобу, але лише підведуть до старту, а далі – щоб жити надійно – покладайтеся на себе….Стверджую: природа людини міцна. Принаймні, у більшості людей. Правда, дрібні хвороби неминучі, але серйозні найчастіше – від нерозумності способу життя: зниження резервів в результаті детренованності»
Дотримання здорового способу життя – мета цілої низки виховних заходів, що проводяться у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка». Серед них і спортивні змагання студентів перших курсів «Старти надій», що відбулись 5 жовтня у спортзалі навчального закладу. Змагання виявили лідерів, для яких спорт – це спосіб життя, і виявили тих, хто не надає фізкультурі належної уваги. Значить є робота для колективу циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни. А тут у нас справжні професіонали, здатні за короткий проміжок часу розвинути закладені природою можливості. Це: майстер спорту СРСР з боротьби дзюдо, керівник фізичного виховання коледжу Микола Олімпіанович Свіцельський, почесний працівник фізичної культури і спорту України, кандидат в майстри спорту з баскетболу та військово-спортивного багатоборства, голова циклової комісії фізвиховання та захисту Вітчизни Петро Романович Старцун, заслужений тренер України, майстер спорту України з карате кіокушинкай Іван Іванович Шимків, кандидат в майстри спорту з гандболу Олександр Володимирович Пахолюк, кандидат в майстри спорту з футболу Анатолій Володимирович Бельський та гвардії майор, кандидат в майстри спорту з кульової стрільби, викладач предмету «Захист Вітчизни» Віктор Леонідович Кушнір.
Адміністрація коледжу приділяє особливу увагу питанням створення належних умов для занять фізкультурою як під час навчального процесу, так і у позаурочний час. Більш того, розуміючи, що кращий спосіб навчити – це показати приклад, директор коледжу Вадим Володимирович Овчарук не просто бере участь у спортивних заходах, а й демонструє на них свою чудову спортивну підготовку. Все це разом дає відмінний результат. Недарма ХПК у щорічному обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичної культури і спорту і в цьому році вкотре посів перше місце.

14568135_196955967396287_8543162331321017188_n 14484846_196957614062789_5964731533969623384_n 14446125_196957010729516_2405988811759236230_n