Пам’ять про Чорнобильську катастрофу

НовиниКоментарі Вимкнено до Пам’ять про Чорнобильську катастрофу

26 квітня минає 30 років від дня Чорнобильської катастрофи. 30 років — це лише мить в історії людства. Та за ці роки ми всі стрімко прозріли, подорослішали на цілу епоху, ми стали жорсткіші й вимогливіші і до самих себе, і до тих, хто приймає відповідальні рішення, до тих, у чиїх руках людське існування і доля природи. Ми зрозуміли, що справжні герої – це люди, що живуть звичайним життям до того моменту, коли доля покличе їх пожертвувати своїм життям і здоров’ям заради прийдешніх поколінь і ці люди з гідністю приймають цей виклик.
Сьогодні ми вшановуєм усіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та співчуваємо постраждалим від цієї катастрофи. Схиливши свої голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів, студенти та викладачі Хмельницького політехнічного коледжу поклали квіти до пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля»