Чергова перемога студентів Хмельницького політехнічного коледжу!!!

НовиниКоментарі Вимкнено до Чергова перемога студентів Хмельницького політехнічного коледжу!!!

На VI Всеукраїнській олімпіаді з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації наш студент Кухарук Олександр Ігорович посів друге місце. Звичайно, будь-яка перемога – це результат величезних зусиль та самовідданої праці як студента, так і викладача. Саме працелюбність , нестримне прагнення перемогти, бажання прославити свою Альма-матер та педагогічна майстерність викладача української мови та літератури Слободзян Лесі Анатоліївни сприяли перемозі Олександра. До речі, це не єдина перемога Олександра: нещодавно він виборов почесне перше місце в обласній олімпіаді з іноземної мови.
Адміністрація коледжу висловлює подяку Олександру Кухаруку та викладачу Слободзян Лесі Анатоліївні. Подальших вам перемог і творчих здобутків!!!