Спілкування із фахівцем норвезької компанії SmartDok AS

НовиниКоментарі Вимкнено до Спілкування із фахівцем норвезької компанії SmartDok AS

Честь і славу навчальному закладу приносять його вихованці. Це вони, розлетівшись по всьому світі, представляють свою альма-матер в різних сферах сучасного ринку праці. Де б не жили наші випускники і які б посади не займали, їх об’єднує одне-свою трудову стежину вони починали в стінах рідного коледжу. І це дало їм гарний старт в майбутнє.
Серед випускників коледжу, які є нашою гордістю – Міша Триндюк. Лише 6 років назад він отримав диплом Хмельницького політехнічного коледжу,а сьогодні вже є провідним фахівцем норвезької компанії SmartDok AS. Але нічого не далось просто. Навчання і ще раз навчання. Окрім мов програмування, досконало володіє англійською та норвезькою. Міша надзвичайно відкрита до спілкування людина. Кожен бажаючий може стати його другом у Фейсбук чи в інших соціальних мережах. Буваючи в Хмельницькому, Міша обов’язково знаходить час, щоб поспілкуватись і зі своїми викладачами, і з студентами коледжу. Ці зустрічі приносять величезне задоволення викладачам, які бачать, що їх праця недаремна та надихають наших студентів на відповідальне відношення до свого навчання.