«Мости взаєморозуміння»

НовиниКоментарі Вимкнено до «Мости взаєморозуміння»

«Хто не знає чужих мов, той нічого не відає про свою власну.»

26 листопада 2015р. в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Островського відбувся вечір-зустріч на тему «Мости взаєморозуміння», присвячений культурам різних країн світу.

В заході, в якому брали участь викладачі і студенти ВНЗ міста Хмельницького, студенти ХПК представляли культуру Великобританії. Вистава-мюзикл за мотивами народних легенд про Робін Гуда стала справжньою феєрією. Веселе театральне дійство, запальні танці і пісні, костюми епохи в поєднанні з чудовою акторською грою та живою англійською мовою створили святковий настрій та справили незабутнє враження на глядачів та учасників зустрічі.

VK ФОТО