ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ КОЛЕДЖУ З ФУТБОЛУ

НовиниКоментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ КОЛЕДЖУ З ФУТБОЛУ

Гарне здоров’я – неоціненне багатство, котре з дитячих літ потрібно берегти та примножувати. Одним із найпростіших шляхів до цього – постійні заняття фізкультурою та спортом.
Викладачі циклової комісії фізичної культури та захисту України ХПФК під керівництвом методиста, “Заслуженого тренера України”, “Майстра спорту України з кіокушинкай карате”, головного тренера збірної команди України з кіокушинкай карате Шимківа Івана Івановича докладають значних зусиль аби прищепити студентам любов до спорту, адже – це не тільки самоорганізація й дисципліна, здоров’я і молодість – це саме життя, рух вперед.

У коледжі є можливість займатися різноманітними видами спорту, зокрема і найпопулярнішим у світі – футболом. 10-12 травня на стадіоні навчального закладу було проведено Чемпіонат ХПФК, в якому взяли участь команди всіх шести відділень і команда викладачів.
Емоції вирували як на футбольному полі, так і на глядацькій арені. Кожна з команд продемонструвала витривалість, вправність та бажання здобути перемогу, а вболівальники не лише із захопленням спостерігали красиві й напружені матчі , але й допомагали гучними оплесками.

За результатами змагань переможцем стала команда відділення інженерної механіки,
друге місце здобула команда комп’ютерної інженерії,
трете місце виборола команда відділення автомобільного транспорту.

Також організатори турніру відзначили кращого воротаря – Гриня Артура та кращого гравця – Дем’яна Валентина.

Особисто привітати переможців прийшов голова Ради директорів ЗВО Хмельниччини, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент , «Заслужений працівник освіти» Вадим Овчарук. Він подякував юним спортсменам і досвідченим наставникам за гарну фізичну підготовку, вправність й організованість.

За підсумками матчів буде відібрано кандидатів до збірної команди ХПФК НУ «ЛП» на Чемпіонат України серед навчальних закладів фахової передвищої освіти. Тож свято футболу буде продовжено. Чекаємо неповторних вражень і віримо в перемогу хмельницьких політехніків на футбольних аренах. Дякуємо нашим ЗСУ за цю можливість!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж