Творчі студії ЦТМ “ПОЛІТЕХНІК” завітали з вітаннями до організації ветеранів із нагоди Дня матері та Дня вишиванки

НовиниКоментарі Вимкнено до Творчі студії ЦТМ “ПОЛІТЕХНІК” завітали з вітаннями до організації ветеранів із нагоди Дня матері та Дня вишиванки

Не всі герої носять маски — декотрих й зовсім не розгледіти в будні. Наші матусі саме такі — відважні та турботливі, саме вони — гарант захисту й залізного куполу для своїх рідних, хоч і непомітних людським зором, а проте непорушних й у вихідні, й у будні.

Щороку, другої неділі травня світ відзначає День Матері, а 18 — святкують День вишиванки! З нагоди теплих весняних свят, студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу відвідали Первинну ветеранську організацію №4 «Заріччя», що за адресою Зарічанська 6/1 із зворушливим концертом.

Ці два свята непохитно з’єднані, сплетені ниткою долі. Адже споконвіку образ матері та вишитої сорочки асоціювався з безпекою та родинним теплом. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку та безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші матусі, за їх любов і розуміння.

Хай як наші героїні, жінки-ветерани не намагались позбутися жаху війни, ми й досі боремося за спокійне майбутнє. Та не для миру, а задля перемоги! Знову матір – символ турботи та надлюдського терпіння, а вишита сорочка як військовий стрій – символ української нескореності та свободи.

Цей вітальний концерт став продовженням традицій та початком нових ініціатив, спрямованих на підтримку ветеранів і матерів, які заслуговують нашої поваги та вдячності не лише в один день, а протягом усього року. Політехніки подарували незабутні емоції живим виконанням пісень і віршів, збадьоривши національний дух поважних слухачів. Нехай і надалі любі матері, жінки-ветерани, героїні відчувають себе важливими, цінними та знаходять у нас, молодому поколінні, постійну підтримку та визнання.

Слава жінкам-ветеранам і матерям! Слава Україні!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж