НовиниКоментарі Вимкнено до Представники студентського самоврядування коледжу взяли участь у зібранні “Лідери майбутнього” організованого Молодіжною радою Хмельницького

10 – 12 квітня за ініціативи Молодіжної ради була проведена зустріч “Лідери майбутнього”, на якій презентували Програму розвитку для керівників студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти міста Хмельницького. Спікерами заходу були науковці, народні депутати, юристи, професійні психологи, практики, успішна молодь.

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» представляли голова студентської ради відділення інженерної механіки та заступниця голови студентської ради коледжу Анастасія МАТВЄЄВА й членкиня студентської ради відділення інженерної механіки Ольга МАРКОВСЬКА.

Спілкування було актуальним і конструктивним. Коло питань, що було обговорене під час зустрічі, дуже різнопланове:
– ефективне студентське самоврядування, як засаднича умова розвитку сучасного ЗВО;
– нормативно-правову база ОСС в Україні;
– основні цілі та завдання керівників студентського самоврядування;
– інструменти впливу для здійснення повноважень представниками студентського самоврядування;
– успішні кейси студентського самоврядування: «Практичний аспект»;
– лідерство, стійкість до стресових ситуацій в сучасних умовах;
– формування громадянського суспільства в Україні;
– тайм-менеджмент: запорука успішного керівника-лідера;
– управління, державотворення та демократизм через призму історії світу;
– самопрезентація, риторика;
– практичний аналіз: основні напрями співробітництва та спільні цілі;
– молодіжна політика в Україні;
– адвокаційні кампанії;
– досвід роботи зарубіжного студентського самоврядування;
– діяльність органів місцевого самоврядування;
– план молодіжної політики та спорту міста Хмельницького.

Приємним бонусом для політехніків стала монографія доктора історичних наук, доцента та відмінника освіти України Світлани МАКАРОВОЇ «Коли той світанок настане?» , яка була подарована студентам коледжу.
Фіналізація заходу – підписання резолюції про колаборацію керівників студентського самоврядування навчальних закладів.
Дякуємо учасникам, спікерам й організаторам за реалізацію успішного та перспективного проєкту.