День відкритих дверей – 2023. Раді вітати вас, майбутні абітурієнти

НовиниКоментарі Вимкнено до День відкритих дверей – 2023. Раді вітати вас, майбутні абітурієнти

4 березня 2023 року Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» знову гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Перший у 2023 році День відкритих дверей був надзвичайно багатолюдним. Цьому сприяв і високий рейтинг навчального закладу – одного із найстаріших й найавторитетніших закладів освіти в Україні, і перелік запропонованих, гостро затребуваних наразі на ринку праці, спеціальностей:
274 Автомобільний транспорт;
131 Прикладна механіка;
133 Галузеве машинобудування;
123 Комп’ютерна інженерія;
073 Менеджмент;
051 Економіка;
121 Інженерія програмного забезпечення.

Свої пропозиції щодо здобуття освіти представив переміщений до Хмельницької політехніки Маріупольський будівельний фаховий коледж:
192 Будівництво та цивільна інженерія;
274 Автомобільний транспорт;
071 Облік та оподаткування.

Першими гостей радо зустрічали співробітники відділу профорієнтації та студентський актив. Вони поширювали інформаційні проспекти, проводили перші консультації й анкетування з метою подальшого інформування про хід вступної кампанії.

Знайомство з навчальним закладом розпочиналось із виставки технічних досягнень політехніків, яка була представлена в просторому холі першого корпусу. Тут були проекспоновані інновації в галузі комп’ютерної, промислової та автомобільної техніки, зразки наочності, які використовуються на заняттях і діючі макети пристроїв, виготовлених студентами під час курсового та дипломного проєктування й виробничих практик.

Більш детально ознайомитись із матеріально-технічною базою, особисто поспілкуватись із викладачами й студентами, відчути атмосферу культурно- просвітницького та спортивного життя коледжу, гості змогли пройшовши величезним приміщенням освітнього закладу, яке було побудоване саме під потреби навчання технічним спеціальностям. Тут достатньо спеціалізованих майстерень і лабораторій, верстатів й обладнання, комп’ютерних класів, телестудій, інш.

На завершення профорієнтаційного заходу гостей запросили на зустріч із директором коледжу, доктором економічних наук, доцентом, Заслуженим працівником освіти України Вадимом Овчаруком. Під час бесіди були озвучені актуальні питання вступу, роботи підготовчих курсів, навчання, зокрема й за державні кошти, можливості паралельного навчання в США, проходження стажування на європейських підприємствах, проживання у гуртожитку, можливість отримання додаткових професій та навичок, подальше здобуття освітніх рівнів «Бакалавр» і «Магістр» у коледжі та Національному університеті «Львівська політехніка».

Дорогі наші майбутні абітурієнти!
Ваше майбутнє залежить також і від того, який вибір ви зробите сьогодні. Завітавши до Хмельницького політехнічного на День відкритих дверей, Ви зробили перший крок у своїй успішній кар’єрі. Будемо раді бачити вас нашими студентами!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж