Співпраця коледжу з ПП “АuditSoft”: круглий стіл і практичне заняття працівників компанії з здобувачами освіти відділення економіки та менеджменту

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця коледжу з ПП “АuditSoft”: круглий стіл і практичне заняття працівників компанії з здобувачами освіти відділення економіки та менеджменту

На приватному підприємстві з автоматизації бізнес-процесів «AuditSoft» відбувся круглий стіл на тему «Проблеми нарахування заробітної плати в умовах воєнного стану та автоматизація їх обліку з допомогою програмного забезпечення на українських платформах», організований викладачем-методистом Наталією ГАВРОНСЬКОЮ.
Здобувачі освіти відділення економіки та менеджменту (групи ЕК-201, ЕК-202) спільно з провідними фахівцями компанії Регіною КОРОЛЮК і Анною МЕЛЬНИК активно досліджували проблеми зарплатного та кадрового обліку, з якими роботодавці вперше зіткнулися під час війни.
Спеціалісти ПП «AuditSoft» як перспективні аутсорсингові партнери регіонального бізнесу, поєднавши ІТ і бухгалтерську сферу, допомагають студентству закріпити набуті в ХПФК НУ «ЛП» знання в практичній роботі на власних програмних розробках. Наталія Гавронська, запровадивши різні активні методи та форми навчання, сприяє творчому формуванню особистостей. Саме тому в ході постійної взаємодії із спеціалістами «AuditSoft» на змодельованих виробничих ситуаціях студенти проявили високий рівень мобільності та компетентностей.
Вихованці коледжу ретельно готувалися до виступів, вивчали додаткові джерела, старалися зробити свій виступ цікавим і незвичним, а Регіна КОРОЛЮК і Анна МЕЛЬНИК, використавши у своїй доповіді ілюстративний матеріал та «BAS Бухгалтерію», допомагали нестандартно вирішувати проблеми в атмосфері тісної взаємодії.

https://www.facebook.com/100011420767273/videos/724237619365322/

Потапкіна Леся кандидат педагогічних наук, викладач спецдисциплін для студентів третього курсу спеціальності Менеджмент, групи МЕ-201 та МЕ – 202 провели навчально практичне заняття на підприємстві AuditSoft на тему “Впровадження автоматизованих інформаційних систем ведення бізнесу та електронного документообігу”.
Особливість даного заняття у закріпленні теоретичного та практичного матеріалу, які студенти отримують під час вивчення дисципліни “Інформаційні системи та технології на підприємстві”.
Студентам підтвердили актуальність вивчення даної дисципліни, основ автоматизації та інформатизації бізнесу та загалом підприємницької діяльності. У зв’язку із переходом на вивчення нової платформи автоматизації бізнесу, документообігу та обліку – Баф, студенти мали можливість порівняти різноманітні конфігурації та сфери застосування.
Крім того було підкреслено важливість використання нових систем електронного документообігу, що сприяло закріпленню знань з дисципліни “Ділова документація”.

Також працівники запросили студентів до проходження практики на підприємстві AuditSoft, а згодом і проходження літнього стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж