До Дня закоханих у коледжі провели патріотичну акцію “Прояви любов і тепло до воїнів у листах вдячності”

НовиниКоментарі Вимкнено до До Дня закоханих у коледжі провели патріотичну акцію “Прояви любов і тепло до воїнів у листах вдячності”
Оповита легендами історія Дня Святого Валентина сьогодні набуває особливого значення. В час важких випробувань стає зрозуміло наскільки мудрим був італійський єпископ Валентин, котрий всупереч законам римського імператора таємно одружував закохані пари. Адже саме кохання надихає, окриляє та пробуджує в нас найсвітліші почуття! Саме кохання робить людину сильнішою та спонукає до справжніх героїчних вчинків. І саме кохання, що переростає в любов до своєї Батьківщини, відповідальність за долю своєї родини та майбутнє своїх дітей, сьогодні кличе до бою. Сотні тисяч мужніх захисників і захисниць, серед них чимало хмельницьких політехніків та їхніх рідних, нині далеко від рідної домівки, але подумки вони в обіймах своїх коханих, котрі не знаючи втоми, тримають волонтерський фронт. Бо наша Богом дана земля, земля наших предків має навіки залишатись вільною землею наших дітей – українською землею.
Наші воїни вже майже рік, як мужні титани тримають над Україною мирне небо. Неймовірна вдячність за їхній щоденний ратний подвиг – ще один прояв любові. Напередодні Дня Святого Валентина студентська рада Хмельницької політехніки оголосила акцію «ПРОЯВИ ЛЮБОВ І ТЕПЛО ДО ВОЇНІВ У ЛИСТАХ ВДЯЧНОСТІ». Вона виявилась надзвичайно масовою, адже чи не кожен політехнік долучився до акції. І це зрозуміло: любов та безмежна повага до наших захисників і захисниць – це те, що кожен хотів би висловити, але не завжди знає як це зробити. Тож кожне слово у цих листах написано щиро, віддано й з величезною вдячністю. Нехай ці теплі слова зігрівають вас, дорогі наші захисники, нехай наша любов буде вам надійним оберегом, нехай якнайшвидше наступить мир на українській землі та кожна родина знову об’єднається у рідному домі, в щасті та любові.
Свою безмежну вдячність і “кровну любов” до наших дорогих захисників проявили студенти та викладачі відділення “Інженерної механіки”, приєднавшись до Всеукраїнської акції #Перемогаунасвкрові.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж