Благодійний волейбольний турнір політехніків до Дня ЗСУ

НовиниКоментарі Вимкнено до Благодійний волейбольний турнір політехніків до Дня ЗСУ

Вони мужньо захищають країну, щоб ми могли вільно жити, творити, навчатись. Наша вдячність- безмежна, всі наші дії, думки та плани про те, як висловити цю вдячність, допомогти й підтримати…Тож активне спортивне життя у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» проходить під гаслом «Працюємо на Перемогу!».

7-9 грудня в головній спортивній залі навчального закладу відбувся благодійний турнір із волейболу, приурочений Дню Збройних сил України. Організували захід циклова комісія фізичного виховання та Захисту України спільно зі студентською радою з фізичного виховання та спорту. В турнірі взяли участь студентські команди 5-ти відділень і команда викладачів.

У запеклій боротьбі за першість перемогу виборола команда відділення «Автомобільного транспорту»;
ІІ місце – команда відділення «Інженерної механіки»;
ІІІ місце – команда відділення «Економіки та менеджменту».
Кращим гравцем турніру став Ілля Пайонк (гр.МГ-211).

Підсумовуючи результати волейбольних баталій, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки, доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук подякував усім учасникам турніру, привітав, нагородив переможців і зазначив, що головний результат у подібних заходах – не місця в турнірній таблиці, а допомога нашим славним воїнам ЗСУ. Вадим Володимирович також щиро подякував колективу циклової комісії фізичного виховання та Захисту України за постійну й цілеспрямовану роботу на волонтерському фронті.

Наразі під час благодійного волейбольного турніру зібрали 13 340 грн. Чемпіоном у зборі “донатів” для ЗСУ стало відділення «Комп‘ютерної інженерії» за сприяння Гетьмана Б.І. – понад 7 500грн.
За благодійні кошти політехніки закупили 24 комплекти термобілизни, які відправили на схід нашим розвідникам.

Вітаємо переможців турніру та продовжуємо працювати на перемогу!