НовиниКоментарі Вимкнено до Засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області відбулось у Хмельницькому політехнічному Львівської політехніки

В п’ятницю 9 грудня 2022 року на базі Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області, в якому взяли участь керівники коледжів. З вступним словом до учасників засідання звернулася директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Дарія БАСЮК. У своєму виступі вона звернула увагу на особливості організації навчально-виховного процесу під час військового стану і подякувала колективам навчальних закладів за благодійну та волонтерську діяльність. Голова ради директорів Вадим ОВЧАРУК ознайомив присутніх з діяльністю Штабу опору, який створений і активно діє на базі Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» з перших днів війни. У своєму виступі голова Ради директорів особливу увагу приділив благодійній та волонтерській діяльності з допомоги Збройним Силам України та наголосив на нових вимогах  і вимірах безпеки освітнього процесу. Досвідом роботи з організації волонтерської діяльності поділилися керівники навчальних закладів. За активну благодійну,  волонтерську діяльність та допомогу Збройним Силам України колективи закладів фахової передвищої освіти були нагороджені  Грамотами Ради директорів.

В процесі засідання були також розглянуті питання про особливості атестації педагогічних працівників в 2022-2023 навчальному році, про проведення предметних олімпіад серед студентів коледжів, а також підведенні підсумки ІІ (обласного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможці та призери нагородженні Дипломами Ради директорів.

Засідання відбулося в атмосфері плідної, конструктивної та творчої співпраці.