НовиниКоментарі Вимкнено до Студентка коледжу Бурбела Анастасія перемогла на конкурсі читців – декламаторів і знавців творчості Григорія Сковороди

22 листопада 2022 року з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди у Хмельницькому інституті МАУП відбувся Конкурс читців-декламаторів і знавців творчості Григорія Савича Сковороди.

Мета Конкурсу – популяризація творчості Григорія Сковороди, виявлення і підтримка творчих особистостей.

У Конкурсі взяли участь діти різних вікових категорій (більше 50 конкурсантів):

– І категорія – учні 5-11 класів (Красилівського ліцею, Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука, Хмельницького приватного ліцею «Мої обрії», Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1);

– ІІ категорія – здобувачі фахової передвищої та вищої освіти:

• Хмельницького економіко-правового фахового коледжу Міжрегіональної академії управління персоналом;
  • Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж»;
  • Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»;
  • Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету»;
  • Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом;
  • Львівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

Виступи учасників оцінювало спеціально створене конкурсне журі, до складу якого входили письменники, освітні діячі, викладачі. Журі шляхом відкритого голосування виявило переможців простою більшістю голосів.

З вітальними промовами виступили: Міхалевський Віталій Цезарійович, поет-романтик, громадський діяч, голова Хмельницького обласного об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України та доцент Хмельницького національного університету Кропивницька Ганна Омелянівна, поетеса, літературознавиця, членкиня Хмельницької міської літературної спілки “Поділля”.

Здобувачі закладів фахової передвищої та вищої освіти посіли наступні місця:

1 місце – Бурбела Анастасія (студентка Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка»).

2 місце – Найчук Андріана (студентка Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП).

2 місце – Присяжнюк Катерина (студентка Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП).

2 місце – Бурлак Анну, Вишневську Ірину (студентки Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж» Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»).

3 місце – Труш Марія (студентка Львівського інституту МАУП).

3 місце – Руденко Анастасія, Грушевицька Христина (студентки Хмельницького інституту МАУП).

3 місце – Молодоженя Анастасія (студентка Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП).

Відзначено Грамотою:

– Лук’янова Романа (студента Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка»).

– Петрук Ліну (студентку Хмельницького інституту МАУП);

– Романець Руслану (студентку Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП).

Переможця конкурсу підготувала викладачка української мови та літератури циклової комісії гуманітарних дисциплін, викладач-методист Даценко Людмила Іванівна.

ВІТАЄМО НАШИХ СЛАВНИХ МОВОЗНАВЦІВ, ЯКІ ВИВЧАЮТЬ МУДРІСТЬ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ!