День відкритих дверей

НовиниКоментарі Вимкнено до День відкритих дверей

В суботу, 26 листопада у Хмельницькій політехніці знову було вельми багатолюдно. На численні звернення майбутніх абітурієнтів тут повторно проведено День відкритих дверей. Гостей знову радо зустрічали співробітники відділу профорієнтації та студентські активісти. Вони поширювали інформаційні проспекти, проводили перші консультації й анкетування з метою подальшого інформування про хід вступної кампанії. У просторому холі для відвідувачів були представлені експозиції кожного з 6-ти відділень, біля яких політехніки проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо семи спеціальностей:

 • 274 Автомобільний транспорт;
 • 131 Прикладна механіка;
 • 133 Галузеве машинобудування;
 • 123 Комп’ютерна інженерія;
 • 073 Менеджмент;
 • 051 Економіка;
 • 121 Інженерія програмного забезпечення.

Свою експозицію представив і Маріупольський будівельний фаховий коледж, що, згідно Наказу МОНУ № 333 від 13.04.2022 року, переміщений до Хмельницького. Більш детально про кожну з спеціальностей МБФК (192 Будівництво та цивільна інженерія; 274 Автомобільний транспорт; 071 Облік та оподаткування), умови вступу та навчання можна довідатись за тел. 067 977 78 51; 097 304 38 74.

Вражаючий масштаб діяльності Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки відвідувачі відзначали, переступивши поріг навчального закладу:

 • стіна досягнень із відзнаками різного гатунку,
 • власні вироби студентів у галузі комп’ютерної, промислової й автомобільної техніки,
 • зразки наочності, що використовуються на заняттях,
 • діючі макети пристроїв, виготовлені студентами під час курсового та дипломного проєктування, виробничих практик;
 • потужна волонтерська робота і власне гордість політехніків – вихованці, котрі як справжні професіонали розповідали про всі експонати, їх виготовлення й застосування на практиці.

Більш детально ознайомитись із матеріально-технічною базою, особисто поспілкуватись із викладачами й студентами, відчути атмосферу культурно- просвітницького та спортивного життя коледжу, гості змогли пройшовши величезним приміщенням освітнього закладу, яке було побудоване саме під потреби навчання технічним спеціальностям. У нас достатньо спеціалізованих майстерень і лабораторій, верстатів й обладнання, комп’ютерних класів, телестудій, інш. На завершення профорієнтаційного заходу гостей запросили до спортивної зали коледжу, де вони мали змогу поспілкуватись із директором коледжу, доктором економічних наук, доцентом Вадимом Овчаруком. Під час зустрічі були озвучені актуальні питання вступу, роботи підготовчих курсів, навчання, зокрема й за державні кошти, можливості паралельного навчання в США, проходження стажування на європейських підприємствах, проживання у гуртожитку, здобуття додаткових професій, подальше навчання за скороченою програмою у Національному університеті «Львівська політехніка» та інш. У своїй промові Вадим Володимирович зазначив, що Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки є багаторічним визнаним лідером освітянської галузі, проте ми не зупиняємось на досягнутому.

Щороку, незважаючи на будь-які негаразди, політехніки потужно крокують вперед, розвиваються , розширюють співпрацю з виробництвом, зокрема з закордонними бізнес-партнерами. Традиційно, з року в рік, викладацька й студентська спільнота отримують відмінну оцінку своєї роботи у вигляді відзнак навчального закладу в різноманітних рейтингах, перемог наших вихованців на міжнародних і всеукраїнських змаганнях, затребуваності випускників коледжу на ринку праці. Тож вибір нашого навчального закладу – це найкращий шлях для здобуття цікавої та високооплачуваної спеціальності!

Дорогі наші майбутні абітурієнти! Ваше майбутнє залежить від того, що ви робите сьогодні. Ви зробили вірний вибір, завітавши до Хмельницького політехнічного на День відкритих дверей! Будемо раді бачити вас нашими студентами!

Більше фотографій

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж