ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МОВНО – ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ТА ОЛІМПІАДИ

НовиниКоментарі Вимкнено до ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МОВНО – ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ТА ОЛІМПІАДИ
11 листопада у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі стартувало кілька важливих мовознавчих конкурсів як черговий етап відзначення Дня української писемності і мови – важливого свята в житті кожного українця, а особливо в реаліях сьогодення, бо кожен із нас розуміє власну відповідальність за долю рідного слова, усвідомлює його націотворчу значущість, цінує подвиг тих, хто виборює наше право на життя як вільного та незалежного народу.
Олімпіада з української мови та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка вже вкотре демонструють філологічний потенціал юних політехніків, щире розуміння безсмертного рядка Кобзаря: «Я на сторожі коло їх поставлю слово…»
Звісно, дух суперництва був відчутний, але згуртували студентів пильна увага до слова, прагнення досліджувати його скарби, гордість за те, що наша «ніжна й мелодійна» є однією з найбагатших мов у світі. Політехніки вдячні величним предкам, геніям людської культури, які зберегли рідне слово, його первозданність та передали гідним нащадкам.
Будь-яке змагання – це не лише неймовірні хвилювання, сотні сумнівів, але й позитивні емоції, бо ти в когорті найкращих студентів, які демонструють не лише високий рівень знань, але й глибинний патріотизм, самоусвідомлення приналежності до гордої та нескореної української нації.
РЕЗУЛЬТАТИ І ЕТАПУ
ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
І місце – Петльована Ольга (ПІ-212);
ІІ місце – Побута Владислав (ПІ-212);
Левандовська Софія (ПІ-211);
ІІІ місце – Супрун Тимур (КІ-212);
Васільєв Владислав (ПІ-212);
Гайдук Ігор (ПІ-212).
РЕЗУЛЬТАТИ І ЕТАПУ
МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ Т. Г. ШЕВЧЕНКА
І місце – Антошевський Денис (КІ-213);
ІІ місце – Крутяков Олексій (МГ-221);
Візнюк Никита (ПІ-222);
ІІІ місце – Кратасюк Максим (ПІ-221);
Кубата Маргарита (ПІ-221);
Гняздовський Данило (КІ-212).
Бажаємо переможцям творчих успіхів! Нехай світлі промені любові до рідної мови осяюють нелегкий шлях до підкорення будь-яких вершин!
Циклова комісія української мови,
української та зарубіжної літератур