НовиниКоментарі Вимкнено до До Хмельницького політехнічного Львівської політехніки завітав начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій

Хмельницька політехніка стала одним із центрів спортивного життя країни. 250 юних шпагістів із усієї України приїхали до нашого міста для участі в 5-денному чемпіонаті України з фехтування серед юніорів, юніорок, юнаків і дівчат.

Привітати юних спортсменів, їх наставників й організаторів змагань на гостинній подільській землі до навчального закладу приїхав начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. Сергій Вячеславович зазначив, що ми пишаємося українськими спортсменами, і, певна річ, бажаємо їм успішних виступів. Він побажав кожному учаснику перегонів й Україні в цілому лише перемог!

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх героїв, завдяки яким сьогодні ми маємо можливість проводити подібні всеукраїнські турніри.

Принагідно, перебуваючи в Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка», Сергій Вячеславович виявив великий інтерес до різнобічної діяльності навчального закладу. У супроводі директора коледжу Вадима Овчарука він відвідав декілька навчальних лабораторій, ознайомився з науково-технічними розробками політехніків, потужною роботою волонтерського центру та експозицією Музею історії.

Екскурсія музеєм перейшла у дружню розмову, в ході якої не лише гості, а й політехніки почули цікаві факти про свій навчальний заклад та його відомих випускників. Зокрема, деталі співпраці Хмельницької ОВА та випускника ХПФК Степана Танасійчука в створенні мобільного застосунку «Повітряна тривога», яким сьогодні користується чи не вся Україна.

«Разом до Перемоги! Все буде Україна!», – такий запис на згадку про свій візит до хмельницьких політехніків залишив у Книзі почесних гостей Сергій Гамалій – очільник Хмельницької області у найбільш важкий для країни період.

З великою повагою політехніки презентували почесному гостю малий герб України – Тризуб, виготовлений студентами-механіками за допомогою технологій 3D-моделювання та «Книгу рекордів України», в якій задокументовано проведення у ХПФК патріотичного флешмобу «Тризуб у вишиванках» і встановлення Національного рекорду за кількістю учасників подібного дійства.