Співпраця Хмельницького політехнічного коледжу з благодійними організаціями

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця Хмельницького політехнічного коледжу з благодійними організаціями
В темні часи добре видно світлих людей, – сказав колись німецький письменник –антифашист Еріх Марія Ремарк. Сьогоднішні українські реалії знову породжують світлих людей – тих , хто забуваючи про власний комфорт та безпеку, допомагає постраждалим від війни пройти крізь усі випробування, адаптуватись на новому місці, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи при цьому психічне здоров’я. Насамперед йдеться про допомогу вимушеним переселенцям.
У Хмельницькій політехніці знайшли тимчасовий прихисток співробітники та студенти Маріупольського будівельного фахового коледжу. Ці люди пройшли через важкі випробування і сьогодні потребують широкого спектру речей – від дитячих памперсів до сеансів психологічної розгрузки під наглядом фахівця. У тісній співпраці з політехніками на допомогу їм прийшли представники низки громадських організацій, зокрема ГО «Дитячий ковчег», Хмельницької міської організації Товариства Червоного Хреста України, БФ «Карітас» та інш.
Днями навчальний заклад відвідали член організації зі сприяння у роботі з молоддю у східній Європі (Німеччина) Marko Klaus (Марко Клаус), голова правління ГО “Дитячий ковчег”, волонтер Хмельницької міської організації Товариства Червоного Хреста України, керівник локації Ковчег Олена Терлецька та заст. голови правління ГО “Дитячий ковчег”, волонтер Хмельницької міської організації Товариства Червоного Хреста України Дмитро Сидоренко.
Вони провели зустрічі з керівництвом навчальних закладів, ознайомились із волонтерською діяльністю у Хмельницькій політехніці, поспілкувались зі студентами, серед яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Було обговорено алгоритм надання необхідної матеріальної допомоги, організації морально-психологічного супроводження та проведення спільних соціокультурних заходів.