НовиниКоментарі Вимкнено до Департамент кіберполіції Національної поліції України на чатах інформаційної безпеки в інтернеті разом зі студентами ХПФК
2 листопада до Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки на зустріч зі студентами спеціальностей програмна інженерія та прикладна механіка завітали цікаві гості – представниця Центральної міської бібліотеки Юлія Винокурова та старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Руслан Данилюк.
Бібліотекар ХПФК Валентина Бевза розпочала зустріч «Кібербезпека: основи інформаційної безпеки в Інтернеті» з представлення гостей. Валентина Іванівна наголосила, що обидві ці установи сьогодні активно працюють над підвищенням медійної грамотності суспільства та дотриманням безпечної поведінки в кіберпросторі.
Юлія Олександрівна представила можливості сучасної бібліотеки, якою є наша ЦМБ та запросила студентів активно користуватись її послугами.
Про роботу своєї установи, а особливо про дотримання простих правил аби уникнути необхідності звертатися до його колег за допомогою, детально розповів Руслан Теймурович. Виховна година була для студентів надзвичайно цікавою та корисною, адже кожен з них є активним в кіберпросторі і багатьох речей раніше просто не враховував. Зокрема, з вуст правоохоронця прозвучали застороги щодо того, що деякі, на перший погляд безневинні діяння, підпадають під кримінальну відповідальність, як наприклад створення шкідливого програмного забезпечення, несанкціонованого втручання в роботу систем чи просування протиправного контенту. Особливо наголосив Руслан Теймурович на необхідності дотримання простих правил безпеки для користувачів інтернету.
З початком повномасштабного вторгнення Департамент кіберполіції спільно із волонтерами створили платформу «STOP RUSSIA MRIYA». Руслан Теймурович презентував її та закликав боротися з російською пропагандою, долучившись до роботи цієї платорми.
На завершення заходу заступниця директора ХПФК Людмила Багас подякувала гостям за змістовну бесіду та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.