Патріотична година для першокурсників ” Перемогли тоді, переможемо й сьогодні”

НовиниКоментарі Вимкнено до Патріотична година для першокурсників ” Перемогли тоді, переможемо й сьогодні”
Коли ми нині вимовляємо слово «війна», то, найімовірніше, йдеться про сучасні події. Але ми не маємо права забувати подвиг тих, хто виборов для нас життя і свободу у часи Другої світової війни.
28 жовтня, у День визволення України від фашистських загарбників, для студентів-автомобілістів, котрі цьогоріч розпочали навчання у коледжі (гр. АТ-222) , була проведена патріотична година «Перемогли тоді, переможемо й сьогодні». Ведуча заходу, що проходив у музеї навчального закладу, завідувачка музею Валентина Бевза розповіла студентам про те, що саме 28 жовтня 1944 року радянські війська розпочали бої за місто Чоп, котре сьогодні є найзахіднішим українським містом. Більш детально про події, що відбувались 78 років тому на теренах нашого краю, Валентина Іванівна розповіла, використовуючи багату музейну експозицію. Ілюстрований матеріал, що стосується часів окупації та визвольної Проскурівсько-Чернівецької операції, особливо неповторна діорама «Визволення Проскурова» та одна з найбагатших колекцій автентичної зброї часів Другої світової війни справили незабутнє враження на юних слухачів.
Цьому сприяло і те , що війна сьогодні сприймається не як щось далеке, вона прийшла до кожного українця – у когось в родині, у когось – в колі друзів є ті, хто нині боронить Батьківщину. І у нашої політехнічної родини є свої Герої – ті, хто зі зброєю в руках захищає нашу свободу і майбутнє.
Студенти схилили голови перед стендом, що увіковічнює пам’ять наших випускників, полеглих на полі бою сучасної війни – Володимира Соломчука, Дмитра Цвітуна, Миколи Бойка та Віталія Леськова.
Завершуючи захід, Валентина Іванівна висловила впевненість у тому, що перемогли 78 років тому, переможемо й сьогодні та побажала студентам, аби швидше на нашу багатостраждальну землю прийшов мир, з фронтів живими та неушкодженими повернулися рідні та близькі, а нинішньому юному поколінню ніколи не довелось брати зброю до рук.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж