НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо збірну команду політехніків із перемогою в міжвузівському інтелект-турнірі “Think outside the box”
Кажуть, знання – сила, а міцні знання – це ще й ефективна зброя. Це надзвичайно актуально зараз, коли на молодь покладаються найбільші надії у швидкій відбудові України. Після нашої Перемоги саме грунтовний фундамент практичних навичок повинен стати запорукою потужного розвитку процвітаючої країни. Звісно, при підтримці прогресивної світової спільноти. Тому так важливо разом із професійними вміннями добре володіти мовами міжнародного спілкування.
Щоб стимулювати студентів удосконалювати свої знання, краще опановувати професійну лексику, безперервно підвищувати рівень навичок ділового спілкування англійською мовою циклова комісія іноземних мов Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки ініціювала проведення міжвузівського інтелект-турніру “Think outside the box”.
Захід відбувся 21 жовтня на базі Хмельницької політехніки. Участь у ньому взяли студенти старших курсів коледжу спеціальності «Програмна інженерія» під керівництвом викладачки іноземних мов Альони Левандовської та команда Хмельницького національного університету під керівництвом доцента, кандидата наук Олександра Пасічника. Університетська команда була представлена студентами двох суміжних спеціальностей: «Кібербезпека» та «Інженерія програмного забезпечення».
Загалом турнір складався з шести етапів, кожен із яких мав свою тематичну спрямованість і передбачав інший формат роботи учасників: як індивідуальні, так і групові види. Завдання були не з легких і передбачали наявність у конкурсантів фактичних знань із сфери інформаційних технологій, а також потребували від учасників загальної ерудиції, критичного мислення й уміння знаходити нестандартні рішення. Крім того, оскільки робота в сфері ІТ потребує від фахівця володіння англійською мовою на високому рівні, саме вона була основою спілкування під час заходу.
Працюючи в командах та індивідуально, студенти мали змогу апробувати вміння та навички, організувати злагоджену роботу в групах.
Усі конкурсанти продемонстрували високу якість знань, і тому впевнена перемога політехніків стала ще одним підтвердженням якісного рівня викладання іноземних мов у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки.
Турнір відбувся в доброзичливій атмосфері здорової конкуренції та взаємоповаги до суперників. Несподівана повітряна тривога, яка в часі збіглася із завершенням турніру, сприяла продовженню неформального спілкування студентів університету з студентами коледжу в одному з укриттів навчального закладу. Проведення міжвузівського інтелект-турніру високо оцінили всі його учасники. Сторони висловили намір практикувати подібні заходи та зробити їх однією з форм співпраці між Хмельницьким політехнічним фаховим коледжем Львівської політехніки та Хмельницьким національним університетом.