НовиниКоментарі Вимкнено до Поки ми – єдині, ми – непереможні! Грані єднання хмельницьких політехніків і маріупольських будівельників

Дружні відносини між двома найпрестижнішими закладами фахової передвищої освіти Поділля й Донеччини – Хмельницького політехнічного та Маріупольського будівельного фахових коледжів – сформувались задовго до початку військових дій на території нашої країни. Нас об’єднала спільна мета – підготовка висококваліфікованих фахівців для розвитку економіки та виховання справжніх патріотів, відповідальних громадян своєї країни.

Наші навчальні заклади спільно працювали над вдосконаленням освітянського законодавства, зміцнювали дружбу між молоддю сходу та заходу, проводили онлайн зустрічі. Історичний телеміст “Студентство єднає Україну” відбувся за участі Президента України Володимира Зеленського й об’єднав два навчальні заклади.

Хмельницькі політехніки, на знак поваги до своїх колег, виготовили стяг міста Маріуполь і використали його під час онлайн-спілкування з маріупольцями.

Нині, в часи нелегких випробувань для всіх українців, хмельничани запросили студентський та педагогічний колектив Маріупольського будівельного фахового коледжу до себе. Символічним дарунком став саме той прапор, який довгий час маріупольці бачили з моніторів під час спільних заходів.

Цей стяг став символом дружби й тепер прикрашає один із кабінетів, що надані у користування співробітникам Маріупольського будівельного фахового коледжу.

Гарним подарунком для кожного студента-маріупольця став читацький квиток бібліотеки Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки. Тепер весь спектр бібліотечних послуг, зокрема й 100-тисячний книжковий фонд, доступний нашим гостям.

Гостинно відкрив свої двері й гуртожиток ХПФК. Першими сюди прибули студенти, котрих повернули з окупованих територій. Вишиванки й прапор України стали для них символом єднання з усім українським народом. Народом вільних, мужніх, нескорених людей!

Поки ми – єдині, ми – непереможні! Наш шлях не завжди простий, але разом ми зуміємо побороти всі труднощі: здолати ворога, повернути наші землі, стати економічно сильною країною.